Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van esély, hogy lebuktunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy lebuktunk a szeretőmmel?

Figyelt kérdés

Összefutottunk a varosban egy puszira, ő beült a hátsó ülésre, többnyire csak beszélgettünk. Amikor szállt ki egyik kolleganője meglatta. A hölgy engem is ismer, de azt nem tudom, hogy az autómat is. Szerintetek ez mennyire feltűnő?

Miután elmentem felhivtam a szeretomet aki elég nyugodt volt. Azt mondta biztosan nem lesz gond belőle. Ez azért furcsa mert eddig mindig félt a lebukástol. Mostanában annyira nem fél és egyre merészebb. Nem tudom hova tenni ezt a változást. Nem hiszem, hogy le akarna bukni.

En vagyok a nő.


2023. jún. 14. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen mentalitással ti, tuti hogy lebuktok:DD


Más akkor bukik, amikor buktatja magát. Ha érted a finom célzást:D

2023. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ismeri a kolleganő a feleségét?
2023. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Én is csak akkor derültem ki évek múlva, hogy létezem amikor a férfi nyilatkozott rólam otthon a saját körében, addig soha, senki nem tudott semmit.És eszem ágába nem lett volna, és nem is volt, hogy a másik nőt ne tiszteljem meg azzal, hogy ne alázzam, amikor rákérdezett, hogy mióta vagyok kapcsolatba a férjével. Ha a valóságról kinyitottam volna a számat-soha az életbe nem állt volna többet szóba a férjével és akkor egy kisgyereknek nagyon hányatott élete lett volna. Így mindenki jól járt akkor-kivéve engem, de ezt bevállaltam a férfiért és a gyerekért. Megérte.

Kaptam kárpótlást később. Ma is így tennék. Én vállaltam annó, én tettem, és én is fejeztem be, és én is "ettem a gyümölcsét". Soha többet.

2023. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2es én úgy tudom, hogy ismeri.
2023. jún. 14. 15:30
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
3 a férfi elég szépen megalázzta a feleségét még így is,gondolom az volt a válasz,hogy te másztál rá.
2023. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha látásból ismeri akkor nem hiszem,hogy szólni fog.Esetleg,majd pletykák rólatok.
2023. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
5 Tévedsz, nem én másztam a férfire. Egész Bp-et felturta értem a férfi. De nem én másztam rá, neki kellettem én-de nagyon, nagyon. Életem első, és utolsó szeretői kapcsolata volt. Nagy különbség.
2023. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
5 Soha életemben egyetlen férfivel sem kezdtem ki. Ezzel nem árt ha tisztában vagy.
2023. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. De lehet nem szól semmit.
2023. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi nem te másztál rá,hanem otthon úgy adja elő.Gondolom azóta is a feleséggel van.Pont ezért,mert ő a szegény áldozat.
2023. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!