Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Számodra honnan kezdődik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra honnan kezdődik az érzelmi megcsalás?

Figyelt kérdés
Ha már konkrétan szerelmet vall a másik? Vagy már hamarabb? Ilyenkor hibáztatnád a harmadik felet?

2023. jún. 15. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már ott, amikor titokban másokkal ismerkedik a hátam mögött olyanokkal, akik tetszenek neki.

Hibáztatnám a harmadik felet, ha tudja, hogy foglalt emberrel van dolga. De nekem nem a harmadik féllel van elintéznivalóm,hanem az úgynevezett párommal. Utálok minden hazugságot, átverést. Ha egy kapcsolat nem jó, a másik ki akar lépni, akkor nyílt lapokkal kell játszani.

2023. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Már hamarabb. Amikor kezd kialakulni, de nem parancsol állj-t magának.

A harmadik felet nem (hacsak nem családtag) hibáztatnám. Az ő dolga, hogy neki mi fér bele, de az én páromnak kell nemet mondania neki, hiszen ő van velem. Tőle várok korrektséget, nem a harmadiktól.

2023. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha bárki másnak a tudtára adja a párom, hogy lehetne köztük több is és tetszik neki az illető (csak épp itt vagyok, mint zavaró tényező, ami miatt sajnos ez nem teljesedhet be).


Baszólájkok, szivecskés üzenetek, gügyörészés és cukiskodás, hogy más az elsődleges bizalmasa és nem én, hogy a magánéletéről más hamarabb tud (főleg ha a mi problémáink), mint én, ha kifejezi, hogy mennyire szívesen lenne a másikkal, mert mennyire jó csaj, csak ugye azt nem lehet, ha neki rohan fejvesztve és engem félredobva, ilyenek

2023. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg ha nem mesél rólam neki, mert az rontaná az esélyeit nála, hanem úgy kezelnek, mintha az anyja lennék, akivel együtt él
2023. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy nekem már az is, ha maga köré gyűjtöget potenciális partnerjelölteket, tehát ha folyamatosan kapcsolatot tart exekkel, régi randipartnerekkel, hogy biztosítsa, hogy legyen kihez fordulni, ha esetleg megromlik a kapcsolat. Én már ezt is szánalmasnak találom.
2023. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha szerelmes lesz nálam ez.
2023. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Már ott amikor másra gondol többet mint rám és nem csak szexuális téren, hanem, mint hogy de jó lenne hogyha mellette lenne, hiányzik neki. Vagyis tőlem elhidegul. Akkor már mehet amerre csak szeretne. 🤷‍♀️
2023. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha bárki másnak - közvetett vagy közvetlen módon - tudtára adja, hogy tetszik neki a másik.

Legyen szó arról, hogy egy barátjával vitatja meg, hogy érzelmeket vált ki belőle, arról, hogy a harmadikkal beszél róla nyíltan, vagy akár arról hogy úgy alakítja kettejük kapcsolatát, hogy meglegyen a lehetőség, hogy legyen valami köztük.


Amíg csak a saját fejében van egy fellángolás, de azt senkinek sem mutatja és senkinek sem beszél róla, addig nem gond, mert abban, amiben dönthetett, a kapcsolatunk mellett döntött. Minden más esetet, amikor nem én vagyok az első, akinek ezeket a dolgokat elmondja, megalázónak érzek.


(Mindkét oldalról volt már alkalmam megtapasztalni ezt, így pontosan tudom, hogy nekem is ez volt a pont, amikor megcsaltam érzelmileg a párom, és az esetében is ez volt a pont, amitől megcsalásnak éreztem.)

2023. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy a harmadik felet nem hibáztatom, nekem a párommal van elintéznivalóm, ő az, aki elszámolással tartozik nekem, nem a másik. Becsülöm, ha van a harmadik félben annyi, hogy nem kezd kapcsolatban élő emberrel, de őszintén én hálásabb vagyok, ha nem rajta múlik, hogy nem lesz semmi, hanem kiderül, hogy a párom hogyan áll a kérdéshez.
2023. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nincs, hogy érzelmi megcsalás, mert érzelmek szex után ébrednek egy ferfiban is, vagy ismerkedik szex reményében.

Ezt az érzelmi megcsalást a csalók találták ki, amikor elkaptak őket csettelni a szeretőjukkel, hogy jaj nem volt MÉG semmi, csak szoktam neki az erzeseimről es életemről beszelni ..,,

2023. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!