Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg a párját ? Aki megcsalja a párját de közben azt mondja hogy 100%-ig boldog a párkapcsolatban szereti is a párját és megkap otthon mindent. Akkor miért teszi meg mégis ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Hazudik. Ha jó lenne a kapcsolata nem csalna.

Max a szeretőjének m9nd ilyet, hogy ne kèpzelje azt hogy szexen kívül bármit is akar.

2023. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem kap meg mindent, azért.
2023. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudja miről szól egy párkapcsolat és egy undorító, csalárd féreg.
2023. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Elmúltam 30. Felnőttem. Fiatalabb már nem leszek és elém sem lesz dobálva már olyan könnyen sok lehetőség. Megtanultam, hogy úgyis félrelép vagy lelép a másik, szóval miért ne csaljam meg?
2023. jún. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kap meg mindent. A változatos testet nem. Rengetegen csak emiatt bsznak félre. Egy fsz, egy pna kevés nekik egy életen át. Aszondják joguk van hozzá. Nos, a másiknak is joga van tudni, hogy milyen kórokozókat hoz haza a másik.
2023. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
#5: A masik is felrelep sokszor. Vicces, hogy csak ferfiakrol irtal.
2023. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

"Egy fsz, egy pna kevés nekik egy életen át. "

Szövegértés haver, szövegértés.

2023. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!