Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szerintem bunkóság hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem bunkóság hogy ezt így megmondta?

Figyelt kérdés
Egy fiú rám mászott, lefekúdtünk, jól éreztem magam vele, de kózben kitudódott hogy van barátnője. Ekkor elmondtam neki, hogy ez nagyon gerinctelen dolog és ha megcsalta a barátnőjét, akkor nem is szereti igazán, maximum kényelemből van vele. A lány amúgy másik városban él, mi meg egy városban tanulunk. Ekkor a fiú azt válaszolta hogy de szereti, mert mert velem egyszerűbb lenne összejönni, mégse velem van.

2023. jún. 27. 06:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem értem, egyszer az a baj hogy őszinte, máskor meg ha kamuzik.



Tényleg nem lehet elmenni rajtatok...

2023. jún. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Megérett a világ a pusztulásra. Ez a szeretet definíciója?
2023. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Úgy ahogy van, bunkó. Nem érdemes rajta gondolkodni.

Ez tipikusan olyan szitu, hogy rávilágítottál, hogy egy féreg, és nehogy szembesülnie kelljen vele vagy felelősséget vállalnia, úgy gondolta, hátha meg tud téged bántani ezzel.

De ettől ő ugyanúgy egy féreg marad és ugyanúgy nem szereti a barátnőjét. Hogy miért nem hagyja ott? Hát, ilyenek a férgek.

2023. jún. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ő csak saját magát szereti, de abban van igazság, hogy könnyen megkapott téged és ennyi.
2023. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Oké, de te is rögtön lefeküdtél vele úgy, hogy semmit sem tudsz róla. Nem értem mi a gond.
2023. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

De mihez mi köze van, hogy a kérdező lefeküdt vele?

Kinek mi köze hozzá?

Attól még a srác egy féreg, mert megcsalta a barátnőjét. A kérdezőnek nincs felelőssége, mert egyedülálló és nem tudott a barátnőről.

2023. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
De mi bunkóság azon, hogy őszinte volt?Az egy külön dolog, hogy megcsalta a barátnőjét.Az is lehet, hogy tisztázni akarta ezzel a dologgal, hogy a kérdező ne gondolja tovább a dolgot. Ennyi. Legalábbis én akkor mondanék ilyet másnak.
2023. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Közünk nincs hozzá, de legalábbis felelőtlen. Lehet megcsalta a pasi a barátnőjét, de ez meg az ő dolguk. Kérdező meg ezek szerint előtte ezt nem tisztázta, ha neki ez erkölcsileg számít. Nem kell vele többet találkozni.
2023. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

1. Legyen őszinte de legyen tapintatos. (Aztán ha a valóság kellemetlen, az igazság pedig fájna, akkor hazudjon valami szépet) Ők így értik a legyen őszintét.


Amíg az őszinteség kellemes, addig mondj igazat, aztán ha már nem kellemes, akkor hazudjál. Csak ez elismerhetetlen számukra, mert kiderülne, hogy álomvilágban szeretnének élni.

2023. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Ja persze, nehogy már az egyedülálló félnem kelljen felelősséget vállalnia és vallatnia a foglalt felet, hogy jaaajj nehogy megcsalás legyen…

Amúgy meg hazudhat is. Szerinted bevallja, hogy csaja van?

Mindenki saját magáért vállalja a felelősséget, nem a másik kapcsolatáért…röhej.

2023. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!