Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Négy éve vagyok férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy éve vagyok férfiként szeretője egy másik férfinak pénzért, miközben neki családja, nekem barátnőm van. Mi a legjobb kiút ebből?

Figyelt kérdés

Tudom, gusztustalan a helyzet, de ki kell adnom magamból valahogyan. Be akarom ezt fejezni.


35 éves férfi vagyok, a barátnőmmel élek, házassag gyerek nincs. Sajna anyagiak terén sosem áltunk jól, kb 4 éve meg még szarabbul voltunk, mikor ez a kálvária elkezdődött. Kirugtak, nyakunkon volt a lakáshitel, nem találtam melót, állandóan veszekedtünk,az ő fizetése volt, nem akartam rajta élősködni.


És itt b.tam el. Egyik haverom beszervezett hogy külföldi idősebb nőknek nyújtsak szolgáltatásokat, a külsőm megvolt hozzá, könnyű pénz volt. Csak rohadt szarul éreztem magam minden alkalom után (annyira nem is futott a biznisz, kb. két alkalom jött össze).

Aztán, feldobta a lehetőséget, hogy férfiakkal többre mennénk, amibe én hülye, nehezen de szintén belementem.


Így találkoztam ezzel a férfival (akkor 44 volt) aki kb. a sugardaddim lett. Amúgy jólmenő, sikeres vállalkozó, de látens b#zi, aztán leragadtunk egymás mellett.


Átlagban havi háromszor járunk össze, én kielégítem, aztán hazamegyünk. Neki jó, mert biztos privácia vagyok neki, nekem pedig jó mert iszonyat pénzeket öl belém, csak kussoljak és tegyem akkor és azt amit mond. (Nehéz elhinni de én amúgy hetero vagyok, ő csak úgymond megd#g,nem tudom szebben bocsi). Ragaszkodik hozzám azt mondja.


Most jelenleg én is magánvállalkozásba kezdtem ( régi álmom autotuning) amit javarészt ő pénzel, egyelőre. Amúgy egész jól összebarátkoztunk, ha mondhatom azt, tényleg bármit kérhetek tőle,és ezt ki is használom, ő is bevon dolgokba, a házuk építésénél én is dolgozgattam ezt azt a házon.


Barátnőmnek nyilván fogalma sincs erről, örül hogy egyre jobban megy a vállalkozásom, lábraáltunk (vagyis ezt hiszi), és a hiteltől is majdnem megszabadultunk. Egy csomó dolgot meg tudok adni neki amit azelőtt nem. De nekem egyre nehezebb.nagyon büntudatom van és egyfajta lemoshatatlan mocskot érzek magamon.így ennyi év után ez túl sok. Szeretném megkérni a kezét de ez így nagyon álszent és visszatszító lenne.


A fickó feleségével,gyerekeivel is találkoztam mikor lakásukon dolgoztam, és olyan vígan elkacarászott mellettem mintha mi sem történne, főleg, hogy a félkész házukban hamarabb mászott rám mint a feleségére. Nekem viszont a gyomrom is felkavarodott, azóra vissza se mentem oda, és pontosan tudja mi a bajom.


Én már nem bírom ezt a sok hazugságot,be akarom fejezni vele, de sakkban vagyok, és abban is tart. Mindíg igent mondok. Ha lelépek, minden anyagi dolgot megvon tőlem, és elkaszál mindent amit felépítettem, én viszont zsarolni sem tudom, hogy kiteregetem a titkunkat (ettől fél a legjobban) mert akkor én is bukok, és ha a dolog kiderül valahogy akkor meg el sem merem képzelni mi lenne.meg persze a családjának is szar lenne.


Szerintetek ebből mi a kiút, most komolyan? Nem kérek megértést, tudom egy féreg vagyok, de kell megoldás legyen erre!


2023. júl. 2. 22:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Hááááttthhh....

Az mennyire elképzelhető, hogy tudsz magad helyett beszervezni mást? Bemutatod őket egymásnak, stb.

2023. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Mármint milyen megoldás? A szorongás, és hazug vagy érzés megszűnik, ha elmondod a barátnődnek, de a kapcsolatodnak is vége. Ami szerintem a helyes irány. Add vissza a kezébe az életét! Aztán találd ki egyedül, hogy ezt akarod-e folytatni... meglehet, igen... mert így könnyű... ezért is kezdted el.
2023. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez durva. És még mennyi ilyen lehet amiről nem is tudunk. Kérdező, szerinted mennyien vagytok így? Barátnődnek részegen se szóltad el magad sose? Amúgy szemétség az ürgétől hogy zsarol. Mondjuk ez azért bűncselekmény. Az ő részéről.
2023. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen fiatal férfi van,akik idős férfiak szeretőt.Van aki pénzért,van aki élvezi ha elbánnak vele.Ismerek ilyet is,olyat is.

Sajnos nehéz ebből kimászni,mert nyilván az idősebb ragaszkodik és némelyik bármire képes.

2023. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Fú, ez nagyon kényes ügy. Mindenképp lépj ki ebből a szeretői kapcsolatból, mert fenyegetőzik és elég ragaszkodóvá vált a hapsi. Én is azt tudom tanácsolni, hogy helyettesítsen valaki más téged.Egyszerre érezhetsz szégyent a barátnőd felé, és a feleség felé. A csávó biszex, hogy vannak gyerekei vagy csak meleg, de jó színész? Ha tényleg lánykérésen gondolkozol, szerintem joga van tudni róla... megmondod, hogy kényes volt az anyagi helyzetetek és nem tudtad mit tegyél. DE NE fogd rá, hogy miatta csináltad, csak annyit mondj, hogy neki is megszeretted volna adni azt amit érdemel. Hátha elfogadja, megérti... Ha ilyen fenyegetőző a csávó, félnék elmondani a feleségnek, hogy az egész életét egy olyan férfi mellett éli le, aki nem is vágyik rá, csak egy kirakat, amit a külvilágnak mutat.Nem ismerem a nőt, de ha gazdagok(gazdag a csavo), akkor valószínű amúgy is vele maradna csak mostmár mind a ketten hancurozhatnak mással.
2023. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%

Szakíts vele, és fordítsd viiszafelé a zsarolását.

Ha nem nyugszik bele hogy vége, te is be fogod köpni,

nem fogja ezt meg kockáztatni..Viszont addig az anyagiakat le kell zárnod,

és el viselni hogy többé nem fog adni semmibe,sőt,lehet

még vissza is fogja kérni egy részét..Én nem vallannám be a

páromnak,szerintem 100-ból ezt 1 nő tudná megbocsájtani,el fogadni..

2023. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

Milyen kedvesek itt a hozzászólások pedig egy okádék vagy. És közöd sincs a heterósághoz. Azért ezt szögezzük le.


Tehát évek óta csalod a barátnőd, és még képes vagy az egészet úgy fogalmazni hogy szimpátiát éreznek az emberek irántad? Ez már teljesítmény!


Hűtlen vagy és biszex. A barátnőd semmit nem tud erről, de hiába, TE tönkretetted az életét. Az ilyet feldolgozni egy élet.


Gusztustalan. Egy percig nem sajnállak.


Amit tehetsz, ha MARADT MÉG benned egy darabka GERINC, hogy szakítasz vele. Ne is mondd el miért, azt soha nem dolgozná fel. Csak szakíts. Mondd hogy kiszerettél belőle, megtetszett más. Ezt feltudja dolgozni kb fél év alatt. A biszex sugardaddy seggedhez biztos hogy terápia kell neki. Majd te fizeted jó?!


Isten ments az ilyen gerinctelen féregtől mint te vagy… aztán még itt felprezentáltad ilyen mártírköntösbe… Okádék.

2023. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az okádék #7
2023. júl. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen kedvesek itt a hozzászólások pedig egy okádék vagy"


Hát igen, itt a kérdezőt a kis incelek nem k.rvázzák szét, mert férfiról van szó:D

Pedig aztán nagyobb k.rva, mint bármelyik prostituált.


Pl 8as hozzászóló :D

Az az okádék, aki elítéli ha egy elvileg heteró férfi seggbe k.ratja magát titokban, miközben barátnője van, akivel tervezik a jövőt:D

2023. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mivan? Azonos neművel nem megcsalás.
2023. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!