Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért öli meg valaki a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öli meg valaki a felesége szeretőjét?

Figyelt kérdés

Így akar kicseszni a feleségével? Mert a szerető nem tehet semmiről. Hol itt a logika?


[link]



2023. júl. 19. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem igaz, hogy nem tehet semmiről, részben ő is hibás, de senkit nem kéne megölni, sem megverni hanem csak szépen szakítani/elválni.
2023. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerelemféltés azt hiszem a jó szó erre, nyilván a düh irracionális cselekedetet szül.
2023. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha a szerető tudott róla, akkor pont ugyan annyira hibás. Illetve ezek a gyilkosságok többnyire hírtelen felindulásból történnek, ilyenkor nem gondolkozik az illető tiszta fejjel. Egyszer véletlenül össze futottam egy csajjal, akivel az exem csalt (tudott rólam, neki is volt párja) és a semmiből olyam düh fogott el, hogy legszívesebben bevettem volna neki egyet. Rendesen szégyenlem magam, mert az erőszak nagyon primitív dolog, de abban a helyzetben nagyon jól esett volna.
2023. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A feleség a bűnös szerintem.
2023. júl. 19. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Aki képes egyáltalán gyilkolni, az szerinted tud logikusan gondolkodni?
2023. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Mindhárom hibás igazából.


Először is a házaspár, hogy oda jutott a kapcsolat, hogy szeretőt keresett és a szerető is mert belement (kivétel az, ha nem tudott róla, hogy foglalt a nő).

2023. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Miert gondolod azt, hogy az erkolcsileg rendben levo, ha foglalt emberrel kezd ki valaki? Bizony meg lehet itelni az ilyeneket is. A megcsalas sem koztorvenyes bun, de a tarsadalom attol meg eliteli. Ahogy a halalbuntetes eltorlese sem talalkozik a tarsadalom igenyevel. Tehat erdemes a dolgokat szetvalasztani, differencialni. Az igazsagszolgaltatas igazsagot nem, jogot is csak talan biztosit. Regen a lincseles bevett szokas volt, ott is tortentek teves iteletek. Leginkabb ez hasonlit a tarsadalom itelkezesehez. Azon meg lehet vitatkozni napestig, hogy melyik a jobb.
2023. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért a szeretőt öli meg, mert őt gyűlöli, "birtoksértő", a feleségét meg mindezek ellenére szereti, vagy legalábbis birtokolni akarja. Lehet, hogy ez hülyeség, de szerintem ilyenre az képes, aki eleve bántalmazó.
2023. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

“ A feleség a bűnös szerintem.”


Szerintem meg a gyilkos a bűnös.


Félrelépni helytelen, de ugyanúgy helytelen házasságtörésben résztvenni. De a gyilkosság ezeknél sokkal nagyobb bűn, nem is értem, hogy gondolod, hogy nem a gyilkos a bűnös.

2023. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
A szerető nem biztos hogy tud róla, pl mondhatja hogy válófélben van és 1 hónap múlva lesz meg a válás. Vagy azt hogy a csok miatt vannak hivatalosan együtt. Vagy az egészet letagadja úgy ahogy van. De ha tud róla akkor ő is hibás.
2023. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!