Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szerető több mindent enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerető több mindent enged a szexben ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 24. 00:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
Passz, sosem jött még össze de gondolom. Hiszen ott minden csak a szexről szól.
2023. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Kitana. ***** válasza:
87%
Szerintem annyit enged, amennyit élvez, ugyanúgy, mint minden normális ember. Nem azért lesz valaki szerető szerintem, mert neki aztán minden mehet.
2023. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
18%
2. Kedves lepontozó. A szerető nem arról szól hogy kártyázzon az ember. A kérdés nem arról szólt hogy MINDENT, hanem hogy TÖBB mindent. Voltál már házas? Nem? Gondoltam. Egy házasságban a szex nem arról szól hogy hú de jó... arról szól hogy szexeljünk a békesség kedvéért. A legtöbb esetben. Sokszor már az sincs ami volt, és most nem is kell nagy dolgokra gondolni. Minőség, mennyiség szép lassan zuhanórepülés. Na ezért keresnek az emberek szeretőt. A szex gyakorlatilag (jobb esetben) érzelemi kivetülés is. Kevesebb szex, kevesebb érzelem. Ezért keresnek szeretőt... A több minden meg lehet hogy csak annyi, hogy nem kell lekapcsolni a villanyt. Én konkrétan csak emiatt keresek szeretőt, mert már évek óta sötétben kell szexelnem, ráadásul csak akkor amikor a feleségem úgy dönt.
2023. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

"Kevesebb szex, kevesebb érzelem"


Rossz a sorrend.


"sötétben kell szexelnem, ráadásul csak akkor amikor a feleségem úgy dönt"


Aww, nem erőszakolhatod meg?

2023. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Jobb vele a szex, nem biztos hogy többet enged csak odaadóbb.
2023. júl. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Igen többet és mást is, amit a párommal szoktam.
2023. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Voltak olyan szeretoim akik többet akartak mint otthon kapnak. Nem partner a férj a másabb szexben, pedig a nő szerettevolna kipróbálni. Zömében mindig ez áll a háttérben.
2023. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a nők lazábbak. Otthon játsszák a szűz nőt, a szeretővel meg van minden.
2023. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
8-as, ezt melyik oldalról tapasztalod?
2023. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Általában akkor van valakinek szeretője ha a kapcsolatában szinte alig, vagy nincs is szex. Elég könnyű ennél többet produkálni szeretőként...
2023. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!