Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít a részemről?

Figyelt kérdés
Amikor volt még barátom egy barátnős nyaralás alatt összeismerkedtem Spanyolországban egy fiúval. A fiúnak elmondtam hogy van barátom. Egyik este elmentünk együtt bulizni, ahol a buliban a srácnak beleültem az ölébe. Semmi más nem történt közöttünk se csók se annál esetleg több. Ezután volt egy hatalmas vitánk a volt barátommal (nem emiatt), aminek hatására szakítottam vele és összejöttem a fiúval akit Spanyolországban ismertem meg.

2023. júl. 25. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem megcsalás, de azért kapcsolat mellett nem illik ilyet csinálni..

Neked tetszene ha az új palid ölébe ülne bele egy dögös csaj?

Na ugye hogy nem.:D

2023. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zol56 ***** válasza:
93%

Nincs mit írni már.

Az 1-es válaszoló tökéletesen megfogalmazta.

2023. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem. Ebben igazatok van és meg is bántam.
2023. júl. 25. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarra lefordítva... amúgy is döcögött a kapcsolatotok és benne volt a pakliban a szakítás (a párod miért is nem ment veled?) ezért voltál nyitott a spanyol pasi kezdeményezésére.

Egyébként meg nem mindegy már? Lezártad, exed, nem lényeges. Saját magaddal kell elszámolni, senki mással!

2023. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez jelenleg sok embernek bele fér és ok.


Egyéni vélemény és tudom hogy le leszek pontozva.


Szerintem egy görény vagy. Velem is hasonlót csinált az ex. Mint a kidobott fél nekem nem esett jól.


Sry ha nem tetszik, de ki írtad az internetre itt meg mindenki azt ír ki amit akar.

2023. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már amúgy is szakítottatok, akkor nem mindegy? Minek agyalsz ilyen hülyeségeken? Vagy még mindig az exedet szereted? 😂
2023. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is az, de akkor is gáz. Vagyis ha minden oké lett volna köztetek, nem éreztél volna erre késztetést. De ugye szakítottatok tehát szar volt már az egész. De hogy tudtál egyből összejönni valakivel? :D Meg akkor ez most távkapcsolat?
2023. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy én értem nem spanyol az illető, csak ott ismerkedtek meg.
2023. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!