Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már, hogy a szeretőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy a szeretőd nem szakított konkrétan csak lassan lekoptatott?

Figyelt kérdés
Nem reagált a hivasra, nem keresett, vissza mondta a találkozót, de ha rakerdezek akkor teszi a hülyét. Próbáltam beszélni vele, gondoltam megbeszeljuk, hogy akkor oké ennyi volt, de egyáltalán nem nyitott a beszélgetésre..
2023. aug. 17. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. De most őszintén, le kell toljni akkor. Szeretők vagytok, ez a kapcsolat ennyit is ér. Kár bármit megbeszélni, te is menj a magad dolgára.
2023. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan talonba tartós dolognak tűnik, akkor inkább szakítsunk kimondva. Nem szeretem az ilyet.
2023. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2es én sem azért én inkább kimondtam volna, de mintha érezné és nem akar beszélni. Így gondolom ha eszébe jutnek gondolja szökni fogok..
2023. aug. 17. 10:49
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De ezzel pont azt éri el hogy bár most nem kellesz neki, de ha még kedve támad hozzád majd megkeres mintha mi sem történt volna. 😀

Írd meg neki ha ennyire nem érdekled, akkor inkább te zárod le. Ha nem érdekli ez se, akkor nem is kár érte.

2023. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az erős konfliktuskerülés ilyen, szép lassan elpárolognak egymás mellől a párocskák.

Ez a "beszéljük meg" kb nálam is a halál kategória, a vége bizonyos emberekkel egy intenzív tányérdobálás lehet.

2023. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Úgy voltam vele, hogyha részéről még egy "szarok a fejedreseket" sem értem meg, akkor elmehet a búsba.

Nálam nincsen talonban tartás esete sem. 2 éve már, hogy eltűnt mint szürke szamár a ködben. Azóta is hulla csend részéről.

2023. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Olyan szívesen beolvasnék neki, vagy legalábbis szepen elmondanám, hogy akkor részemről ennyi volt, de rajöttem, hogy őt egyáltalán nem érdekelné s akkor megint csak magamat húznám fel. Így inkább lezártnak tekintem s próbálok tovább lépni. Ha véletlenül még keresne, amit nem hiszek akkor nem reagálok többet.
2023. aug. 17. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki ezt érzi, de nem éri meg az energiát bele ölni.

Nálunk egyezség is volt, hogyha valamelyikünk megunja a dolgot, az mindegy miért, akkor elég két szó, ennyi volt. De még ennyire sem volt hajlandó. El kell engedni. Az emberek többsége nem akar korrekt lenni. De abból is érdemes kiindulni, hogyha képes csalni, akkor az bizony egy beszédes jellemrajz róla. Ilyen típussal nem érdemes kezdeni.

2023. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mióta a szeretőd?
2023. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es 1 éve.
2023. aug. 17. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!