Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

4.5 eve vagyok egy szeretoi viszonyban, velem csalja a feleseget.Ok 6 eve hazasok….van 3 gyerekuk. Mi nagyon messze lakunk egymasttol , szoval eddig mindig ugy volt , hogy o jott ide hozzam. Viszont mult heten egyik baratnomet meglatogattam, es o pont abban a varosban lakik mint a fiu. 7 napbol 4 et taliztunk, megint elmondta h szeret/ szerelmes belem de hogy nem nem akar hetvegi apuka lenni … mostanaban nagyon sokat veszekszunk, mert nem tudja meg adni amit en szeretnek- egy normalis kapcsolatot. 4.5 utan is nagyon jo a kemiank es annyira hianyozna ha nem lenne az eletemben!

Minden heten egyszer osszeveszunk, de meg mindig birja😅Kicsit igazsagtalannak erzem az eletet mert en hamarabb talalkoztam vele mint a felesege- csak mi online ( nem magyar ) es utana csak azutan koltoztem ugyanebbe az orszagba, miutan ok mar meghazasodtak a gyerekek miatt!

Nem tudom, hogy mit csinaljak- mindennap beszelunk, amikor tudunk talizunk de mindig elmondja, hogy nem fogja elhagyni a csaladjat a gyerekek miatt meg a haz miatt amit kozosen vettek hitelre….

Tudom, hogy nem szep dolog amit csinalok, de szeretem es ezert tartok ki csak nem tudom h eleg E ahhoz hogy barmikor is mi egyutt legyunk hivatalosan!

Szerintetek az megoldas lehetne, ha valasztas ele allitanam es nyilvan nem engem valaszt, en eltunok az eletebol es hianyoznek neki, hatha akkor atertekelne?



2023. aug. 20. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog téged választani. Ez elég egyértelmű. Max. elengedne és keresne helyetted egy másikat.Még ha tényleg szeret is, akkor is ez a helyzet elmondta. Nem fog változni. A családját választotta.
2023. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Minden tiszteletem a mesteré.

2 nőt egyszerre éveken át,minden elismerésem

2023. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás az lenne, hogy keresel egy szingli férfit, mert több millió van belőlük a világon. Akkor sem kellettél neki, amikor senkije nem volt, komolyan azt hiszed majd miattad fog válni?

Undorítóak vagytok mindketten.

2023. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Igazából amikor neki nem volt senkije, akkor ő irogatott folyton nekem , hogy meglátogat Magyarországon ( mert angol) és mivel akkor meg az angolom nem volt a legjobb nem válaszoltam neki sose :( és pont akkor ismerkedett meg a mostani felesegevel- és akkor is folyton irt de én sose válaszoltam!

És mikor találkoztunk akkor is ő keresett meg!

2023. aug. 20. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad alatt vágod a fát. Pazarolod az éveid egy reménytelen kapcsolatra. Hamarabb fog megunni téged, mint elhagyni a családját. Neked is egy életed van, erre kéne gondolnod.
2023. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehát miből gondolod, hogy téged fog választani, amikor mindig elmondja, hogy nem?

Kisgyerekes családapa. Ez már nem olyan, mintha választania kellene két punci között. Egy normális apa semmilyen nő miatt nem hagyja el a gyerekeit. Neked nincs gyereked, nem érzed, mennyire nem egy kategória a kettő.

2023. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sose mondtam neki , hogy a gyerekeit hagyja el … csak h a not 😅
2023. aug. 20. 22:15
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ha 4,5 év alatt nem lépett, akkor már nem is fog. Ráadásul 3 gyerek. Még ha a gyerekek nem lennének, talán, de ilyen családot nem szokás otthagyni. Anyám 25 éve jár egy nős férfivel, ott csak 2 gyerek volt, de az a 2 is elég volt, hogy a pasi nem lépett le. No meg jó pénzes a feleség. Azt sem szokás elhagyni...
2023. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőt hagyja el. Az ugyanaz, mintha a gyerekeket hagyná el. Nem akar hétvégi apuka lenni, elmondta. Tudod te, mennyi időt vesz igénybe három gyerek, ha normálisan akar velük foglalkozni? Akkor meg az lenne a bajod, hogy nem látod soha, állandóan az exszel egyeztet, mindig náluk van.
2023. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha a nőt elhagyja, akkor nyilván nem tud már teljes értékű apa lenni, hiszen megosztottság felügyelet lenne.

Figyelj, az ilyen pasik nem fogják elhagyni a családjukat. O legalább korrekten ki is mondta. Ez a helyzet neki a legkenyelmesebb, miért is rúgna fel?

2023. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!