Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderül a megcsalás, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül a megcsalás, a férfi tényleg meg tudja utálni a szeretőt?

Figyelt kérdés

Olyan szituációba kerültem, hogy egy nálam 10 évvel idősebb férfival kezdtem el kavarni. Váltig állította, hogy már nincs együtt a párjával, gyereküket sem nagyon látogatta.


Hosszú hónapokon keresztül használt ki, és most derült ki számomra és a nőnek is, hogy párhuzamosan voltunk neki.


Ő nyilván a nő előtt menti magát ezért teljesen ellenem fordult. De nagyon durva módon. Rá akart venni hogy hazudjak a párjának a gyerek meg minden miatt, nem tettem így. És most úgy néz ki hogy gyűlöl engem, csúnyán beszél, alám akar rakni, és mondogatja hogy neki az a nő az élete.


Nekem ez hatalmas pofon feldolgozni, mert eddig ő volt a támaszom, nyilván érdekből mint kiderült.


Szerintetek őszinte a gyűlölete felém? Vagy csak ez a reakciója hogy mentse ami menthető?

Nem mintha annyira érdekelne mert soha többé nem vagyok hajlandó vele szóba állni, de számomra ez érthetetlen hogy változhatott meg minden egy szempillantás alatt... Eddig hatalmas szerelmet mutatott az irányomba, nagyon jól és szépen bánt velem.... majdnem fél éven keresztül minden nap 2-3 órákat beszéltünk mély dolgokról telefonon, mikor együtt voltunk nagyon nagy súllyal bíró szavakat használt felém.

Akkor most mégis mi ez tőle? Miért áll ki most abból hogy a párja előtt csúszik mászik bocsánatért, engem meg ilyen szinten megaláz hogy ellenem fordult?


Egyszerűen nem tudja feldolgozni a lelkem.

Tényleg ennyire meg tud fordulni egy ember? Tényleg ennyire képes volt megutálni, pedig ő bántott engem?


2023. aug. 23. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem, miért feltételeztél bármi mást olyanról, aki hónapokig képes elárulni "élete szerelmét", nem foglalkozik a gyerekével, neked meg a szemedbe hazudik.

Sose szeretett, csak használt. A gyűlölete legalább mély és őszinte.

2023. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy übergáz ember. Kerüld el,amilyen messze csak tudod.
2023. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyébként a nő kirakta, konkrétan nincs hova mennie.

Én meg azt hazudtam hogy van valakim már.

2023. aug. 23. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre jól tetted.

Az utálata őszinte, mert te vagy a bizonyíték, amitől szabadulni szeretne. De kihasználni még jó lennél, ha hagynád.

2023. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nagyon helyes!

2023. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jézusom 😞😞😞 ez így hihetetlenül kegyetlen az én irányomba...
2023. aug. 23. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleséggel csak a penz lakhatás miatt volt tehát.
2023. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jól át vert,gerinctelen senkiházi alak..Sajnos valószínűleg sose

szeretett,csak ki használt.De ha úgy van ahogy mondod,

most vissza nyalt neki is a fagyis...

2023. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalabb kirakta az asszony is. Hala isten, megerdemli a mocskos fereg. Barcsak mindegyik felrebaszot kirakna a tarsa! Nem lenne ilyen nagy a pofajuk. Es mindegy milyen nemu kefelt felre, meg mielott nekemtamadnatok, nem kivetelezek megcsalo ferfival es novel sem. Egy kutya mind a ketto.
2023. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván könnyebb mást hibáztatni..

Ezért hárítja rád.

Közben meg ő volt a hibás..de jól megkapta a sorsát. Két szék közül eshetett a pad alá,úgy kellett neki..

2023. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!