Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egy harmadik a képben? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy harmadik a képben? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Férjem elhidegült tőlem pár hónapja.Az okát nem tudom,mert kérdéseimre a válasza:semmi gond nincsen közöttünk.Eddig nem túlórázott,mert anélkül is sokat dolgozik,és napi 2órát ingázik a munkahelyére.Eleinte csak 1 2 túlóra volt hetente,kéthetente.Majd így már 3hónapja ott tartunk,hogy szinte nem is találkozunk,mert mikor indul hajnalban még én alszom,mikor hazaér éjszaka,akkor pedig már alszom,mert én is dolgozom napközben.Hárítja a közeledésem,ilyen olyan okkal,legtöbbször azzal hogy fáradt,vagy hogy másnap korán kel.A telefonját folyamatosan viszi magával,ezelőtt ilyet nem csinált,pedig soha nem néztem bele.Múltkor szerettem volna feltenni a közösségi oldalamra egy közös képet,erre durván lehurrogott,hogy minek tenném fel,ez egy kirándulás után készült közös kép lett volna,semmi extra.Nem az említett oldalon élem az életem,csupán pár kép van fennt rólunk,a gyerekeinkről.Ő a profilképén is egyedül van,ezt is a túlórákkal egyidőben változtatta meg,és már volt olyan hogy barátnőim azt hitték elváltunk,mert soha nem megyünk együtt sehová,én szeretném,ő nem.Férjemnek az oldalán ismeretleneknek csak annyi látszik hogy pár kép róla.Előtte neki is volt néhány közös kép.Úgy érzem belépett egy harmadik a kapcsolatunkba.Létezik olyan hogy tényleg csak valami más lehet a dolgai hátterében?

2023. aug. 30. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem tőle kerdezed?!


Itt a gyakorin úgyis azt fogod kapni, hogy megcsal, válj el.


Mi nem látunk bele az életetekbe.


Ültesd le, beszélj vele őszintén.

Kerdezz rá nyiltan, hogy te ezt gondolod, igaz-e.

Illetve hogy neked ez így nem jó. Ha továbbra is együtt szeretne maradni, változtasson.


Én nem kiáltanám ki egyből, hogy van egy 3.fél. sok más oka is lehet,hogy így alakult az életetek.

Nálunk is volt sajna ilyen időszak, szo sem volt 3.félről. de leültünk, megbeszéltük, megoldottuk.

2023. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Az volt az első,mikor pár sorozatos elutasítás után tettem.Ezt le is írtam a kérdésemben.És azért is írtam ide ki a kérdést,hátha volt más is ilyen szituációban,és náluk mi volt az ok,és a megoldás.Mivel nem voltam még ilyen helyzetben,lehet kapok hasznos tanácsot olyantól,aki volt már ilyenben.
2023. aug. 30. 08:26
 3/70 anonim ***** válasza:
87%

Én azt mondom van valakije. Én nyomozgatnék utána. Megkérdezni felesleges, mert bevallani úgysem fogja. És ha megtudja te sejtesz valamit, még óvatosabb lesz és sosem fogod hibán kapni. Csinálj úgy mintha minden happy volna, de közben ahol csak nézz utána.

Én legalábbis ezt tenném.

2023. aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
0%
Egyet biztos ne tegyél, a nyomozgatás. Ne vegyél tudomást róla, majd elmúlik.
2023. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
94%
4# ugye viccelsz? Nyelje be hogy nagy valószinüséggel megcsalja őt a férje? :D
2023. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
93%
Gyanús, roppant gyanús.
2023. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
93%

Van szeretője, ez 99,99%!


Munkahelyen, munka után (nincs túlóra) szépen elintézi őt és te már nem kellesz!


Nyugodtan el lehet válni.

2023. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 Mélybenyomás ***** válasza:
93%
Szia. Szerintem biztos van neki valakije... Mikor az én párom megcsalt, vagy volt valakije, mindenért basztatott, állandóan belém kötött sosem volt jó neki smmi , mindenért én voltam a hibás, aztán egyszer csak lebukott, hogy vanneki valakije.. Aztán be is adtam a válást.. Amúgy én férfi vagyok..
2023. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem van valakije, lehet egyszer utánamennék a "munkahelyére", vagy csak szimplán mondd meg neki, hogy tudod, és ne nézzen hülyének.
2023. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
93%
Még egy szavazat arra, hogy van valakije. Sajnos amiket leírtál abból az következik, hogy nem túlórázni járkál ennyit.
2023. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!