Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leléphet a terhes felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leléphet a terhes felesége mellől?

Figyelt kérdés

mielőtt bárki rám förmed...én a srác nővére vagyok és a feleség barátnője...

az öccsém és köztem nagyon jó a kapcsolat. mindent megbeszélünk. van egy felesége, akivel nagyon jól el vagyok, majdnem barátnők vagyunk. van egy közös 3 évesük, most megint terhes a feleség. nem tervezték, de mindenki örül. nagyon szép kis család. a lány egy kicsit ... félre ne értsétek, de elég butuska, viszont imádni való. nem egy talpra esett ember sajnos, ezt a mindennapi életben látjuk...de nem is ezért szeretjük, viszont fontos "szerep" a sztoriba. a tesóm egy sikeres üzletember, jól néz ki, viszont csendes, ez meg a csajoknak bejön, mert titokzatos és elérhetetlen. van a legjobb barátnőm. mi már 30as éveink végén járunk. alegjobb barátnőm néha váltott egy pár szót a tesómmal. múltkor iszogattunk és elmondta nekem, hogy szivesen lefeküdne a tesommal2, de csak egy szexre kellene neki, semmi másra és az se rdekli, hogy ott a terhes feleség, mivel kettőn áll a vásár...ezt én elkönyveltem, hogy ez hülye...de nem. komolyan gondolta. mostanában ugy adódott hogy többet találkoznak, találkozunk. heti 1-2 alkalom és olyankor lehet érezni hogy valami vonzalom van egymás felé náluk. viszont egyik se mutatja, hogy vonzódik a másikhoz. a barátnőm egy vagány szókimondó, életre való csaj, teljes ellentétje a sogórnőmnek. kicsit tartok tőle, hogy ez tesómnka tetszik és elköveti azt a bizonyos hibát. tudom, hogy ő jó ember és nem hagyná ott a feleségét, főleg hogy most terhes. viszont azt is tudom hogy férfiből van és bejön neki a barátnőm személyisége. a barátnőmmel erről nem beszéltem, mert azóta semmi nem történt, mintha titkolná, hogy tetszik neki. tesómat probáltam megkérdezni, de hárí, hogy hagyjam a f@szságaimmal...mit tegyek? 2 vagyis 3 szék között ülök


2023. szept. 14. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amire te gondolsz az az, hogy a hutlenseget ugy garantald, hogy az alkalomtol fosztod meg az ocsedet. Nem fog menni. Felnott ember, sajat dontesekkel es tisztaban van a kovetkemenyekkel is, ha nem fogyatekos. Ez a ferfibol van duma egyebkent egy durva lenezes, csak szolok. Kepzeld egy ferfi is lehet huseges, meg akkor is, ha ugy kell lerugni magarol a not. Ellenben az ilyen ertekrendu baratnot olyan viharsebessen kukaznam az eletembol, mint a sicc. Tudod madarat tollarol. En nem turom meg az igy gondolkodokat a kornyezetemben. Tehat neked nincs tennivalod, az ocsed figyelmet felhivtad a kovetkezmenyekre, innentol elmentel a falig. Minden tovabbi beavatkozasod egy kiados anyazasba torkollana, az meg nem praktikus, ha mindketten egy csaladba tartoztok. Annyit viszont megtehetsz, hogy a kis viszketos baratnot kipakolod szogletre, annyival kevesebb lesz a kontakt.
2023. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végső soron nem a te dolgod. Remélhetőleg van annyi agya a tesódnak, hogy nem megy bele egy ilyen kósza baxásba a terhes felesége mellett. Próbálhatod ritkítani a talikat, de ha akarnak egymástól valamit akkor tőled függetlenül meg fogják oldani. Én meg nem vagyok se szent, se erkölcscsősz, de egy ilyen "barátnőtől" a helyedben tartanám a 3 lépés távolságot...
2023. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #1 mondta! Ilyen barát nekem se kéne. A tesómmal is hidegebb lenne a viszony ezek után.

Más dolgod ezzel nincs.

2023. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mint barátnő, soha semmi probléma nem volt. a pasi ügyei sose érdekeltek. két külön világ vagyunk e téren. ezért nem fogom tönkre vágni a kapcsolatomat egyikkel sem. csak a kérdés az, hogy egy férfi megtesze ilyet
2023. szept. 14. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a barátnőd "pasi ügye", egy kósza numera. Ha nem tűnik fel, a gátlástalan kis lotyó most próbálja tönkretenni a testvéred családi életét. Ott egy kisgyerek van meg terhes feleség, ki képes puszta szórakozásból tönkretenni egy családot? Te se vagy normális, ha ez az értékrendedbe belefér, ráadásul a saját családodban... nyilván végső soron a pasin múlik, de ilyen kígyót én nem tűrnék meg a környezetemben.
2023. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy ringyó a barátnőd. Ha a testvéred megb.ssza végül, saját magukra vessenek 😊
2023. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleg sokat elmond am rolad az is, ahogy beveded a baratnod. Ugy latszik csak a szemelyes erintettseg miatt hadakozol, egyebkent kepes vagy becsukni a szemed. Mondok csunyabbat is, hogu emeljem a tetet. Ha az ertekrendje miatt mar korabban megszakitottad volna vele a kapcsolatot, akkor most az ocsedet sem kene feltened. Ne gondold azt, hogy a mindennapokban meghozott donteseid nem jarnak kovetkezmenyekkel. En pont ezert takaritom el a sooredej ertekrendu egyedeket korulottem, hogy kesobb ne usson vissza. Pontosabban, korabban nekem is volt egy hasonlo trigger az eletemben, azota nincs kegyelem. Neked is meg kell tanulnod, mert ugy latszik masokra nem hallgatsz.
2023. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!