Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tartósabbak azok a kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósabbak azok a kapcsolatok, ahol a felek egyáltalán nem féltékenyek és minden meg van engedve?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát lehet hogyha minden meg van engedve tartósabbak, de sokkal rosszabbak is :D


Én inkább tisztelem a párom és nem okozok neki fájdalmat, mondjuk nekem ez nem nehéz. És így is tartós.

2023. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, én most pl a gyanús jelekre gondolok. Hogy mondjuk a pasi sokat csetelget más nőkkel. Én egy gyanakvó típus vagyok, jobban jarok-e ha ezt észreveszem, mintha egyáltalán fel sem merül bennem és maradok a boldog tudatlansagban, hogy a férjem egy hűséges típus és biztosan csak munkáról beszélgetnek. (Fiktív példa, nincs is ferjem)
2023. szept. 22. 16:08
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

#1 ez nagyon magabiztos kijelentés volt.

Kategórikus kijelentést nem tennék. Persze csak a mi kapcsolatunkról nyilatkozhatok.

Tiszteletben tartva hozzászólásod másik felét!

2023. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nőként írom, hogy nem zárkóznék el ilyesmitől.


Ha teljesen őszintén vagyunk egymással a vágyainkat illetően, és nem sunnyogunk, szerintem működhet a dolog.

2023. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4-marmint mitől?
2023. szept. 22. 16:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért a rövid póráz és a mindent szabad között van pár árnyalat.

Ha valakinek alap, hogy ellenkező neműekkel tartja a kapcsolatot, annak nem kéne olyannal kezdeni, aki a szöges ellentéte. És persze fordítva se.

Ha két közel azonos normarendszerrel, határokkal rendelkező ember jön össze, akkor "mindent" lehet, hiszen a közös határon eleve nem lépnének át. Az ember nem érzi megkötésnek azt, ami alapvető a számára.

Ismerek olyat, akinek teljesen normális, hogy benne vannak egymás social felületeibe, vagy közös profiljuk van, alap, hogy követik egymás mozgását, nekem ez teljesen fullasztó lenne. Olyat is ismerek, ami ennek a másik véglete, ahol az alkalmi félrelépés se nagy gond, csak oda menjen haza, érzelmileg oda tartozzon, ahova "kell".

Én a kettő között vagyok, egyik véglet se lenne élhető a számomra.

Szerintem azok a kapcsolatok tudnak hosszútávon boldogok lenni, ahol a felek ebben is egyeznek eleve, csiszolódás, kompromisszum,sértődés, vita és egyebek nélkül is.

2023. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

#2: Igen, pontosan.



4 kapcsolat utan a mostani 7 eve tart, es eppen emiatt.

2023. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
6-igy van, ezen gondolkodom én is. Hogy teljesen elterőek a normák e tekintetben, pont ahogy írod. Az előző kapcsolatomban én elmondtam, hogy nekem mi nem fér már bele. Pl a hátam mögött másokkal való ismerkedés nem. A női barátok, ha tudok róla,hogy ki az és mikor találkoznak, tok rendben van. Az exem ezt látszólag elfogadta. Aztán gyanús viselkedés hatására beleneztem a csetelgeteseibe. Tkp azért, hogy választ kapják, hogy én most egy paranoiás ember vagyok, aki oktalanul gyanakszik? A válasz az volt, hogy iszonyú naiv vagyok. Ha nem nézek bele, akkor lehet, hogy még együtt lennénk. Persze ugyanúgy atverne, de vajon tényleg nem fáj az, amiről nem tudunk?
2023. szept. 22. 16:34
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De mit csinalt az exed? Megcsalt?
2023. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

#4-#7 mi 9,5 hónapja ismerkedtünk meg férjemmel, augusztusban voltunk 8. évesek. 27N

2023. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!