Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Menthető a házasságunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető a házasságunk?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk. Részegen beindított egy férfi, és engedtem, hogy megtapizzon (nadrágon keresztül). Megbántam, elmondjam a férjemnek?
2023. szept. 22. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás, mondjam el
Megcsalás, tartsam magamban
Nem megcsalás, mondjam el
Nem megcsalás, ne mondjam el
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Menthető, ha mindketten meg akarjátok menteni.
2023. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
1 ballepes volt minekmmondanad el? Kabaré akarsz? Mer ezzel ezt erned el
2023. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Hát ha engedted neki, az már szerintem megcsalás, viszont ez még az a kategória, amit még nem mondanék el. Nem történt gyakorlatilag aktus, inkább a szándék az ami számít, viszont ha tényleg megbántad, inkább tartsd magadban, és legyen jó tanulópénz!
2023. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne mondd el, de ha fontos a férjed, akkor mindenképpen tanulj az esetből!
2023. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hat mondjuk ugy, nem volt szep dolog, de azert a megcsalastol meg boven messze van.

tekintsd inkabb figyelmezteto leckenek, hogy ha a ferjedet szereted, akkor legyen benned annyi tartas, hogy ilyeneket nem csinalsz.

semmikeppen ne mondd el, a masik pasinak meg ha van ra lehetoseged nyomatekositsd, hogy soha tobbet nem lesz ilyen es ezt szegyelled magad vagy valami ilyesmi, mert te nem vagy ilyen lany.

2023. szept. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, ha csupán csak ennyi volt az egész és egyáltalán nem foglalkoztat Téged ez az ember.
2023. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el,nem ér annyit.Viszont többet ne engedj másnak ilyet,ha tényleg nem akarod megcsalni!
2023. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!