Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagy hülyeséget csináltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam, most mi legyen? Átvert?

Figyelt kérdés

Sajnos belekeveredtem egy viszonyba egy nős pasival… akinek babát vár a felesége..:( tudom, über gáz vagyok, de teljesen beleestem, nem tudtam nemet mondani neki:(

A baba pár hónapja megszületett, azóta a pasas gyakorlatilag hanyagol, előtte meg volt értem, illetve a szexért veszve…

Mi történt most hirtelen? :( Munkahelyen találkozunk, beszélgetünk, de azóta nem kezdeményez “ úgy”, időnként kapok egy ölelést, de semmi több….

Nekem nagyon hiányzik, és nem értem, hogy mi van… :(

Nem akartam elvenni a feleségétől, csak nekem is nem rég ért véget a kapcsolatom, magányos voltam l:(

Így érzem meg akarok halni, semmi nem boldogít…:(

A tenyerén hordozott, szeretgetett és nagyon jó volt vele a szex, most meg semmi…:(



2023. szept. 23. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább! Ezt meg engedd El!
2023. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is mondhatjuk.

Valószínűleg lejárt otthon a szextilalom. Terhesség alatt lehet, nem szexelhetett a nő, utána meg ugye ki kell várni a 6 hetet minimum. Azon túlvannak, már van kivel szexelnie.

2023. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
58%

Csak egy ingyenprosti voltál neki amíg nem dughatott.

Az is lehet hogy megbeszélte az asszonnyal hogy erre az időre kurvázhat, hogy ne neki kelljen kiverni.

Ha te leszel terhes a te férjed is félre fog kurni.

2023. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
73%
Most eszed amit főztél. Nincs ezzel semmi gond.😃
2023. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen ennek vég szépen csendben tünj el és reménykedjünk hogy a pasi a pokolra kerül de a felesége és a gyerek nem sérül ebből az egészből.
2023. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
100%
Át.
2023. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 A kérdező kommentje:

:(

A feleség és a gyerek miattam biztosan nem fog sérülni! :( ők nem tehetnek semmiről, ill. a baba biztos nem:( soha nem tudnék ártani egy gyereknek!

Itt én pusztulok meg teljesen….:(

Miért nem tudta megmondani, hogy csak pár alkalomra kell neki nő?! És azt, hogy igazából nem számítok semmit?

Tehát az lehet, hogy nem szexelhettek? Ezt pótolta velem?

2023. szept. 23. 22:23
 8/89 anonim ***** válasza:
31%

Undorodott az Új állapotától a nőnek, vagy eü ok miatt…

Azt mondta elhagyja érted a feleséget? Amúgy nem értem egy gyereknek nem tudsz ártani? De ha pattan az asszony mellől miattad megint a gyerekkel van kibaxva..

erre gondolhattál volna igazából, ennek a sztorinak már mindegy majdnem, én lennék olyan gerinces ha hitegetett a fószer mondd el a feleségnek amik történtek ha nincs veszélyben az állásod miatta, igazán megérdemelne szegény nő egy őszinte véleményt ha már vele sem volt az, meg veled sem.

2023. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet annak, hogy így alakult, ezt itt senki nem tudja neked megmondani. De teljesen mindegy, hogy mi miatt van így, ez van, túl fogod élni. Talán azt gondolod, hogy valamivel könnyebb lenne, ha tudnád, hogy átvert és te csak áldozat vagy, de egyáltalán nem biztos, hogy átvert, biztos volt már szakításod, ez is olyan, nem tudsz mit csinálni, majd jobb lesz.
2023. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg csak addig kellettél még a feleséggel nem volt szex és nem volt meg a gyerek. Elég gusztustalan dolog amit csinált, neked tényleg egy ilyen ember "szeretete" hinyzik?
2023. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!