Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a női logika nem hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a női logika nem hibás?

Figyelt kérdés

1-2 hete, egy kérdésnél előjött, hogy 10-ből 10 nő nem engedné/balhézna, ha a pasija rendszeresen hazavinné munka után a kolléganőjét, még akkor is, ha útba esik, és sem időben, sem benzinben nem lenne plusz veszteség.


Na most én férfiként nem értem...napi 8-10-12 vagy akár 24 órában együtt dolgoznak, akár egy irodában, akár olyan munkakörben, hogy ketten járnak ki területre, mint pl. járőr, üzletkötő, képviselő, mérnök,... .

Ott nem lép(het) félre a pasid, de hazafelé, az úton, a kocsiban, meg igen???

Főleg, hogy itt minden nő azt nyomja, hogy az ő pasija magas beosztású, jól kereső, jó pasi, azaz megteheti, hogy legyen egy 2 órás ebédszünete, vagy elmenjen külső tárgyalásra.


2023. szept. 24. 12:29
1 2 3
 1/25 Kitana. ***** válasza:
80%
Nem unalmas?
2023. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%

A munkatársaidat, a munkavégzésed helyét, időtartamát és körülményeit általában nem te választod meg. A munkán kívüli napi szintű időtöltést igen.

Nekem is van olyan időszak a munkában, amikor napi 14 órát ülök a kollégáim mellett az irodában. Voszonylag kis eséllyel kezdünk szexelni egy zsúfolt open office-ban.


Ennyi a megfejtés.

2023. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Na, akkor utoljára.A férfi kollégádat is hazaviszed?Nyilván nem, csak a nőt akarod hazavinni.Miért is?

Ha a feleséged kocsikázna munka után KIZÁRÓLAG a férfi kollégájával, az rendben van?


"Ott nem lép(het) félre a pasid, de hazafelé, az úton, a kocsiban, meg igen???"


Én nem tudom, az én munkahelyemen dolgozni kell munkaidőben, van, hogy enni sem érünk rá.


Ez mind attól függ, kinek milyen a személyisége, hogy viselkedik a párjával, valamint az azonos nemű kollégáival.


Egyértelmű, hogy te, kérdező rosszindulatú vagy, tetteted a hülyét és csak provokálni akarsz.Nem mindegy?Te sosem fogsz olyan helyzetbe kerülni, hogy a barátnőd vitatkozzon veled akármin, mert nem állnak veled szóba a nők.

2023. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

"megteheti, hogy legyen egy 2 órás ebédszünete"


Az én főnököm pl. nem teheti ezt meg, hiszen dolgozik, neki is be van osztva az ideje.

2023. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavarna, ha néha hazadobná egyik-másik kollégáját, nem vagyok féltékeny pszichó, nincs ezzel gondom. De hagyjuk már, hogy minden nap együtt kocsikázni az ellenkező nemű kollégáddal, az teljesen átlagos, normális dolog.


Mondom ezt úgy amúgy, hogy nincs problémám a nyitott párkapcsolat elvével sem. Ezek a sunnyogások viszont kiakasztanának a párom részéről.

2023. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De nyilván nem mindenki bérrabszolga egy bekamerázott irodában 20 másik dolgozóval. Ne a saját nyomorotokból induljatok ki!
2023. szept. 24. 12:39
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
6 Hogy jön ez ide? :D
2023. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%

Mar az hibas, hogy noi "logika".....



39F incel

2023. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

#6 Elhiheted, hogy a főnököm, az igazgató nem egy bérrabszolga.Még ő sem engedhet meg magának 2 órás ebédszüneteket, meg órák hosszáig tartó lazsálást, mert akkor mikor dolgozik?Egyetlen egy olyan embert sem ismerek, aki ezt megteheti.

Egyik rokonom kisfőnök egy multinál, homeofficeban.Reggel 7-től estig dolgozik.Igaz, jó is a fizetése.Ha elszalad nap közben fél órára ügyet intézni, ugyanúgy lejelenti, majd annyival többet dolgozik este, amennyit eltöltött a munkaidőn belül az ügyintézéssel.

2023. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9. B+...akkor engedd el az ebédszünetet!!! Mondjuk...rendőr a pasid. Nyomozó. És kimennek egy ügyhöz, kettesben a gyakornok lánnyal. Az nem gond, csak ha meló után haza is viszi, úgy, hogy 3 utcányira lakik?
2023. szept. 24. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!