Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek érdemes terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes terhes csajnál próbálkozni házzasságtörés miatt?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel nagyon jól kijövünk, szerintem be is jövünk egymásnak, de ő férjnél van, épp babaprojektben vannak. Viszont a férje nem annyira tűnik lelkesnek, amikor beszél róla kb olyan, mintha azt a gyereket csak ő akarná. Nem azt mondom, hogy nem boldog, de mittudomen, annyira nem csattan ki. Nemrég terhes lett, én viszont csak szexet szeretnék tőle, nem akarom szétrobbantani a házasságát.

Szerintetek van értelme beprobalkoznom vagy eselytelen most?


2023. szept. 27. 17:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Ugye csak trollkodsz? Nem vagy ilyen szinten féreg? :O
2023. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Esélytelen. Ki az a hülye nô, aki a vágyott terhességét veszélyezteti egy random szexpartnertôl esetleg összeszedett fertôzéssel?

Várj még egy kicsit, amig meglesz a baba, a férje tojik rájuk, és akkor viheti az elsõ pasi, aki odafigyel rá egy kicsit.

2023. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Torrente a beceneved?
2023. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Ritka kibszott gusztustalan vagy! Eszem megáll!
2023. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

nemibetegsegek? hol eltek? egyreszt nincs, masreszt feltalaltak az ovszert :D


nem trollkodok, komolyan kerdezem :D

nemsokara egyutt megyunk egy ceges hetvegere es nem tudom, hogy merjek-e rakerdezni, vagy sem XD


ha boldog kapcsolatban elne, nyilvan nem piszkalnam a dolgot, de nem tunik annyira boldognak.

2023. szept. 27. 17:22
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Csak nehogy aztán bepanaszoljon a főninél...Én biztos ezt tenném a helyében, mivel beteg az agyad.
2023. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%

Esélytelen. Egy terhes nő tenyleg nem k.félget csak ugy osszevissza 🤣


De igaza van2 nek.

A palija úgyis lelép. Aztán majd sírhat a válladon te meg "vigasztalhatod"🤣

2023. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

6: nem megeroszakolni akarom, edes istenem.

nagyon jo a viszonyunk, sokszor ugy erzem, tobb, mint barati - nem tudom, eldonteni.

2023. szept. 27. 17:29
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, a te szinted mindennek az alja. Tök mindegy, te mit gondolsz, boldog vagy sem a nő. Babát vár. Hagyd békén. És nyomatod itt az XD-ket, meg a :D-ket. Mint egy retardált kamasz. Pfejj, de undorító vagy!
2023. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha baba projekt volt akkoe dugott eleget.. nem hinnem hohy pont ilyenkor kivanna mas szerszamat..
2023. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!