Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért fáj annyi embernek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyi embernek a megcsalás? Beteg vagyok, ha engem engem ez nem érint meg?

Figyelt kérdés

Sem megcsaló, sem megcsalt félként nem értem miért kerítenek ennek ekkora hatalmas kört.

Én szinte kivétel nélkül minden eddigi partnerem megcsaltam (szerintem tudták), nem hagyott el egyik sem. És fülig szerelmes voltam.


Kiderült egyszer, hogy engem csaltak meg, én ugyan végül (később) elhagytam őt, de nem emiatt. Igazából mikor megtudtam, csak a nőt szerettem volna kiváncsiságból látni, hogy vajon jobb vagy rosszabb nő-e, de nem érintett meg.


2023. okt. 1. 21:25
1 2
 11/19 Katica997 ***** válasza:
70%
Nem vagy monogám típus,ennyi. Vannak ilyen emberek, és vannak másmilyenek.
2023. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az fáj, ha hülyének néznek, becsapnak, hazudnak, elárulnak, etc. vagy csak a megcsalás nem?
2023. okt. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

És te most talán büszke vagy arra, hogy egy igazi gerinctelen ember vagy, aki minden párját csalta vagy mi...?

Nagyon nem vagy monogám típus, amivel nincs baj, HA előre közlöd a másikkal és részéről is rendben van a nyitott kapcsolat. De annál undorítóbb dolog nincs, mikor szerelmet és hűséget hazudsz a másiknak - aki ugyanis csalja a párját az nem szereti, mondhat bármit -, a háta mögött meg szépen félredugsz. Ha ennyire nincs vele problémád, akkor miért is nem állsz a másik elé és mondod el, hogy nem bírtad csukva tartani a lábad közét? Vagy közölni előre, hogy nem elég egy farok, így legyetek nyitott kapcsolatban?

Joga van a másiknak is olyan emberrel lenni, aki megbecsüli, valóban szereti őt és nem dug félre a háta mögött. Bármilyen meglepő, de senki nem pocsékol szívesen éveket az életéből egy olyan emberre, aki aljas módon hátba szúrja, hazudik és kicsit sem tiszteli.

2023. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek belefér, hogy a párja másokkal is legyen és ő is szeretne másokkal szexelni, akkor vállalja ezt fel már az elején és állapodjanak meg nyitott kapcsolatban, ha mindkét félnek belefér. Ha azonban valaki monogámiát hazudik és úgy csalja meg a másikat (ugye ez a megcsalás definíciója), akkor az fájdalmas, mivel átverés, hazugság történik és megrendül a bizalom, amit nagyon nehéz helyreállítani.
2023. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Én sem fogom megérteni sosem. Eleve nem létezik olyan hogy szerelem… Ez csak kémia hogy szaporodjunk nem értem hogy miért számít ekkora nagy bűnnek az emberiség történelmében a megcsalás🙄🙄🙄
2023. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15-lásd a 14-es válaszom.
2023. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért számít ekkora "bűnnek", mert nagyon sok ember monogámiát, ezzel együtt HŰSÉGET hazudik a másiknak, közben meg a háta mögött félremegy. Ez egy undorító, gerinctelen tett. Mond meg szépen az elején, hogy te nem bírsz egy punci/farok mellett meglenni és legyetek nyitott kapcsolatban. Ha a másiknak is rendben van ez a felállás, akkor a világon semmi gond nincs ezzel. Ellenben, ha a másik monogám párkapcsolatot szeretne, akkor teljesen alap, hogy rajta kívül nem kezelgetsz mást, hanem hűséges vagy és megtiszteled őt azzal, hogy nem vered át és nem hazudsz a szemébe. Ezzel ugyanis elárulod, ami egy fájdalmas folyamat, plusz oda a bizalom, ami kihathat a következő kapcsolatára is, mert benne lesz, hogy egyszer már megcsalták, mi van ha a következő is csak hazudja, h szereti és hűséges, közben meg ugyanúgy félremegy.

Ha neked semmiség egy megcsalás, akkor talán keress hozzá olyan párt, aki hasonló elveket vall, ne pocsékold másnak az idejét azzal, hogy hűséget hazudsz, közben meg.....

2023. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%
Itt több olyan pasi is van aki a 3asra gerjed, meghogy előtte dugják a csaját. Na neked egy ilyen való! És ezt rossz indulat nélkül mondom
2023. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 tandris45 ***** válasza:
100%

Engem megcsaltak a kapcsolatunk elején és most derült ki 6 év után és borzasztó érzés.

35F

2023. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!