Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon rossz ember vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg hülye vagyok, tehát megismerkedtem egy sráccal 27 éves sokat hívásozunk meg ilyesmi, és újra beszélgetek egy másik sráccal akivel érthetetlen okokból egy időre megszakadt a kapcsolatunk,ő 23 éves, emellett a múlthéten csókolóztunk, azon kívül semmi sem történt és nincs köztünk semmi igazából! Mindkettő sráccal beszélek naponta, és mindkettejüket nagyon nagyon kedvelem, tudom hogy idióta vagyok, naív, buta, és undorító dolog az hogy egyszerre két sráccal írogatok! Tudom hogy ez rossz dolog de nem tudom mit tegyek! Kérek mindenkit ha lehet akkor kerüljük el a sértő bántó kommenteket! Köszönöm!

2023. okt. 2. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Most még nem érzed, csak tudod. Majd ha megtapasztalod a másik oldalát is, leszoksz a játszmázásról.
2023. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Az írogatás az semmi. Egyikkel se vagy kapcsolatban. Milyen szerelem? Milyen megcsalás?
2023. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez majd csak akkor lesz gáz, ha nem tudsz dönteni és mindkettő idejét húzod, vagy az egyikről a másikra ugrasz és kiderül.
2023. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nincs mit szégyelned... Hiszen egyik srác esetében sem mondtátok ki, hogy járjunk. Ez most még csak randizgatás.
2023. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!