Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Voltál-e mással kérdésre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál-e mással kérdésre a "mikor?" visszakérdezés milyen válasz?

Figyelt kérdés
Mit jelent?
2023. okt. 9. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt összejöttünk vs. mikor már jártunk vs. mikor ismerkedtünk.
2023. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Egy elég aljas válasz, ami után ott kell hagyni a bunkót.
2023. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Bizalomepites helyett rombol. Meg az is lehet, hogy viccesnek talalja. Nem tole varnam az empatiat. Te mit akarsz tole?
2023. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tinikapcsolat, házasok vagyunk, és valószínűleg arra értette, hogy nem lenne ideje rá. Egyébként mindig pontosan hazajön, de ha akarná, napközben megoldja... Munka közben megy egy csomót, jár sportolni, akkor is lehet.
2023. okt. 9. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ezzel azt válaszolta ha akarna se tudna mással lenni csóri.
2023. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát innen nem nagyon tudom azért 20 éves kor alatt körül tényleg lehet úgy érteni, hogy életében volt e már mással és ha ő életében volt már mással de te olyan hangon kérdezted amiből ő azt gondolta, hogy te talán arra vagy kíváncsi hogy megcsalt e téged de nem akar hazudni és ezért megkérezi hogy mikor?


Mivel nem írt le a kérdező semmi konkrétumot így nekem kell valami történetet kreálnom a kis agyacskámmal...


Amúgy meg miért nem válaszoltál rá, hogy pl tegnap délután 4 és 5 óra között. Vagy amikor 2 hetig céges kiküldetésen voltál Brazíliában, vagy mikor miota együtt vagyunk.

Komolyan ezt a kérdést egyszerűbb volt ide kiírni?


Mármint nem írtad le hogy nem válaszoltál rá csak nekem van egy ilyen megérzésem. Ha nem így van akkor bocsánat. Viszont akkor meg illet volna leírnod hogy mit adott válasznak mert így honnan a f4szomból tudjam hogy milyen válasz ha nem tudom hogy egy 19 éves srácról vagy egy 43 épes családapáról van szó

2023. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Előző vagyok, nem láttam még hogy írta a kérdező hogy házasok
2023. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Akkor meg is válaszoltad kb, hogy milyen válasz.

Mondjuk nekem nem tetszene. Ne mondja azt, hogy nem, mert nincs rá ideje. Mondja azt, hogy nem, mert nem akar. Már ha úgy van...

2023. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem meg az nem tetszene ha ilyeneket kérdezne tőlem az asszony...
2023. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj, de miért kell ilyen hülyén válaszolni :D Mint az exem, amikor kérdeztem, hogy megcsal-e/megcsalna-e, akkor nem azt mondta, hogy nem, hanem hogy kivel? Mert nem ismer sok lányt. Hát egy az, hogy abból a kevésből is találhat egyet, akivel megcsalhat, illetve meg nem is kell ismerni valakit, akivel szexelsz, elmész bulizni és dugsz, ennyi, a nevét sem kell tudnod.
2023. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!