Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez miért fáj annyira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért fáj annyira?

Figyelt kérdés
Tavaly a fiú barátom nagyon közel engedett magához, 1 éven át velem csalta a barátnőjét (bár tudom, nem szép dolog), romantikus viszonyt ápolt velem. Rz akkor volt mikor a barátnője még más városban tanult, mint én. Most már mindhárman egy városban lakunk, ő összekóltözött a barátnőjével, és engem újabban teljesen baráti szinten kezel. Egyáltalán nincs már meg az a romantikus vonal, ami volt, azóta le sem fekúdtúnk egymással. Azt nem értem hogy ha most ennyire el tud tolni magától, akkor eleinte miért volt ingere velem szexuális kapcsolatot letesíteni. Illetve soha nem ígértr hogy járni fogunk, most miért fájhat nekem annyira hogy szexkapcsolatból újra teljesen baráti szinten kezel?

2023. okt. 18. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Te kéznél voltál üríteni, ennyi.

Ez a karma, élved, ribi

2023. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De az csak heti 1 nap volt :(
2023. okt. 18. 18:27
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor elképzelhető hogy nem is vonzódik hozzám ha már a barátnő jelenlétében engem nem akar?
2023. okt. 18. 18:27
 4/24 Noren1989 ***** válasza:
89%

Őszintén remélem, hogy nem felsőoktatásba jártok.


Másfelől: igen, lekorlátozott, a csaja valszeg megneszelt valamit.

Amint nagyobb biztonságban érzi magát, belógatja a sneclikét.


Márhogy nálad.


Miért is barátkozol ilyenekkel, Babóca?

2023. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így van, szex közben veled is ő járt a fejében. :)
2023. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De amikor hozzá lehetett volna menni haza és helyette velem éjszakázott, akkor miért nem inkább hozzá ment haza, ha végig ő járt a fejében?



És igen, megneszelte a csaja, le is toliltatott engem de egy külön felületen folytatjuk

2023. okt. 18. 18:33
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Te miért nem árulod be őt a csajnak, hogy hetente veled csalta? Azt kéne, hagyj fájjon mindhármatoknak:


-Neked azért, mert úgyse lesz a tiéd a pasi még akkor se ha hozzád csoszogna, hiszen nem szerelmes beléd, téged is csalna.


-A pasinak azért, mert lemarad a barátnőről ha kidobja.


- A lánynak azért, mert olyan naivan állt a veled való ügyhöz.


Borítani illene, hogy külön legyetek/legyenek egymástól.

2023. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ezen is sokat, és az utolsó válaszoló véleménye nagyon azonosul az enyémmel, naponta többször forgatom ezt a fejemben
2023. okt. 18. 18:40
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
A korábbi kérdéseidnél is leírtuk, szerintem kár a szóért, úgysem érted.
2023. okt. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
1. kérdésem de a probléma állandó
2023. okt. 18. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!