Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiak többsége azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége azért hűséges mert nincs lehetősége megcsalni a párjukat?

Figyelt kérdés
Általában egy férfinek nehéz a társkeresés.. Dehogy barátnője van úgy még nehezebb valakit találnia, társkeresőre nagyon nem mehet fel, mert lebukhatsz, utcán nem fogja a nőket leszólítani elmegy dolgozni ott nincs olyan lehetősége, így marad a barátnője, én is így vagyok ezzel, van egy barátnőm és nagyon nincsen lehetőségem félre lépni Ha akarnék sem, nem tudom hogy ha egy csinos lány lépéseket tenne felém valahol akkor azt hogy kezelném
2023. okt. 29. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha akarod, hidd ezt, de nem vezet közelebb a boldogsághoz. Sőt, csak rosszabb lesz tőle.
2023. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Többsége nem, de fele aránya inkább.
2023. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

A lehetőség hiánya nem hűség. Pont azért, mert te is megdugnád az első csajt, aki kicsit riszálja magát neked. Viszont ezért van, hogy sok esetben a szerető a rosszabb nő. Az is mindegy, csak plusz egy lyukat lehessen tömni.

A tapasztalat pont azt mutatja, hogy kevésbé jóképű férfiak azok, akik nem hagynak ki egy lehetőséget se. Eszükben sincs hűségesnek lenni. Maximum csak vágynak másra, ha nagyon csúnyák.

2023. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig akkor jönnek a lehetőségek amikor kapcsolatban vagyok… de mivel azért vagyok együtt valakivel, mert szeretem, sosem élek ezekkel a lehetőségekkel.
2023. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne magadból indulj ki te szemétláda.
2023. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2023. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A magadfajta frusztrált kipöcsűek körében ez bizony gyakori, így jártál.
2023. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak magamról tudok nyilatkozni: én azért vagyok hűséges, mert szeretem a barátnőmet, és egyébként sem vágyok másra.
2023. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy olyan manipulatív a kérdés, hogy nem is nagyon lehet rá válaszolni. Hiszen nincs olyan, hogy "a férfi", mindenkinek más az élete, motivációi. De még csak az adott férfi sem biztos, hogy ugyanúgy reagál ugyanolyan, vagy hasonló helyzetekben.


Én mondjuk férfiként úgy vagyok, ha van valakim akkor eleve ott van az illető és nem kell más, egyszerűen nem érzem szükségét másnak. Persze, benne lehet időnként a biztonság is, hogy nem dobnám el azt ami biztos. De ez nem jelenti azt sem, hogy élnék a lehetőséggel.


Eleve egy kapcsolat összetett dolog. Két félen és a köztük lévő kémián, kommunikáción múlik.


És sok esetben tényleg benne lehet az, hogy az emberek nehezen ismerkednek, ezért adott esetben elfogadnak maguk mellé olyan párt, aki jobb mint a semmi, de érzik, hogy mégsem az igazi. Ezért adott esetben simán lecserélik az illetőt, ha látnak jobb lehetőséget.


Na meg azért ne úgy állítsuk már be, mintha ez csak a férfiak kiváltsága lenne. Adott esetben a nők sokkal hamarabb kilépnek a kapcsolatból.

2023. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!