Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik még hűséges párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még hűséges párkapcsolat? Van, aki soha nem csalta meg a párját, és soha nem is tenne ilyet?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet hülyén hangzik, mert biztosan vannak még ilyen emberek. Egyszerűen csak annyi negatív sztorit hallani, látni manapság, ahol szinte minden párkapcsolatban történik valamilyen jellegű megcsalás, és emiatt is érzem, hogy kezdek belebolondulni, hogy mindenhol ezt látom, és nehéz elhinni, hogy létezik még ténylegesen hűséges párkapcsolat.

Szívesen hallanék ilyen pozitív történeteket.


nov. 7. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Van még szerencsére, de tényleg elég durva. Mi is ezt halljuk kb mindenhonnan. Ez ezzel dugott félre, az meg amazzal stb stb.

Mi 10 éve vagyunk együtt férjemmel, soha nem csaltuk meg egymást. Képtelenek lennénk rá, szeretjük egymást, nem kell senki más, pedig nekem pl lehetőségem is lett volna már rá, de szó nélkül elhajtottam mindenkit. Felnőtt emberek vagyunk, van bennünk annyi tartás, hogyha valami nem működik vagy gond van, akkor leülünk és megbeszéljük, nem pedig befekszünk más alá.

nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Létezünk.
nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Az exemmel 19 evesen jottom ossze 18evig voltunk egyutt aztan elvaltam tole az alkohol miatt .... Egeszen a halalig nem volt mas no az eleteben.
nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem éppen pozitív történet lesz, de részemről létezik. Mivel akivel úgy érzem,h tetszik,de amúgy nem tudnék hosszútávon hűséges lenni hozzá, azzal eleve nem jövök össze. 😎 Felajánlom a barátság extrákkal lehetőséget,aztán vagy belemegy a csaj vagy nem. Nagyon ritkán fordul elő, hogy olyan lánnyal találkozom, akivel azt érzem,hogy nem csalnám meg soha,eleve csak velük jövök össze és őket nem is csalom meg soha. 32 évesen összesen 2 komolyabb kapcsolatom volt, őket nem is csaltam meg, mással meg eleve nem hívtam sose kapcsolatnak a dolgot, és az elején tisztáztam előre a dolgokat.
nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Létezik
nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen minden probalkozot elhajtok meg akkor is,ha sokkal jobban nezki,mint a pasim. A pasimmal 11 eve elunk egyutt,biztos vsgyok benne,h mindig nyugodt es orul nekem,nem kotoszkodik. Stb stb. Azt kapom tole emberileg,amire vagyok.
nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
8 éve vagyunk együtt sok nehézséggel a hátunk mögött, de megcsalni soha nem lennék képes, ahogy ő sem engem.
nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy relevans valaszt itt nem nagyon fogsz kapni, mert ahhoz 80-90 eves neniket es bacsikat kene megkerdezned akik evtizedeket leleltek egymas mellett. 8-15-20 ev alapjan nem lehet ezt kijelnteni.
nov. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze, de megcsalás mindig volt csak régen talán jobban igyekeztek eltitkolni és alapból kevesebb lehetőség is adódott.
nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Jelen.

N47

nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!