Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés

A pasim bejelölt pár idegen nőt facebookon, furcsa profilok, kevés infóval, mintha prostik lennének, vagy kamu profil, nem az, akinek kiadja magat.

Megkérdeztem tőle, hogy kik ezek a nők es miert jelölte őket

Azt mondta hogy nem tudja hogy kik nem ismeri őket es biztos én jelöltem be őket titokban neki, hogy féltékenykedhessek

En meg ilyen képtelenséget nem is hallottam.

De belőle se néztem ki, egy egyszerű melósból ennyi sunyiságot.


nov. 9. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom igy akarna kinézni mintha lenne sok nőismerőse.
nov. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Biztos nagy lehet a szerelem, ha ugy beszélsz róla, hogy "egyszerű melós".... jóhogynem már azt írod, hogy hülyegyerek...


Ismerőse lett pár új nő? Vagy az új nőknél látod párod oldalán, hogy a jelölés elküldve?

Mert ez nem derül ki.

Honnan tudod, hogy párod jelölte be őket, és nem a nők a párodat?


Engem pl a napokban 4 ilyen "cicababa" is bejelólt, pedig nő vagyok. Csak én nem autómatice fogadtam el a felkérést (ahogy lehet párod tette), hanem töröltem őket.


Miért kell a bolhából is elefántot?

Ha nem bízol benne, akkor meg minek vagy vele?

nov. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A párom oldalan lattam a nőket, ő mutatott valamit az oldalán es lattam meg ezt.

Hogy láthattam volna a nők oldalán a párom? Ahhoz kellett volna ismerjem őket hogy rájuk tudjak keresni vagy tudjam a nevüket. Nem logikus ? Nem értem hogy ezt miert kell tisztázni szerintem nem olvasod figyelmesen a kerdest csak fújod ami kapásból beugrik neked a bizalomról par frázis es kesz

Sajnalom hogy reggel rossz a hangulatod tenyleg

Es mondjuk a kérdés nem is ez volt, hanem a kifogás amit kitalált annak minősítése de mindegy, tőled nem várom, tovabbi szep napot!

nov. 9. 07:13
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy egyszerű melósból? Miért beszélsz így a párodról? 😄

Amúgy meg mi van ha vannak neki nő ismerősei a közösségi oldalakon? Ráadásul olyanok akik valószínüleg kamu profilok. Ennyire nincs önbizalmad, hogy ilyen semmi dolgokkal foglalkozz?

Amúgy az én véleményem, az hogy ez egy semmiség. Én nem is szoktam a párom ismerőseit nézegetni. Mert mi jól megvagyunk, és tudom hogy nem érné meg neki egy kalandért kockáztatni.

Ha te nem bízol magadban, a kapcsolatotokban és a pasidat csak egy "egyszerű melósnak" tartod, el kellene gondolkozni hogy ti egyáltalán miért vagytok együtt.

nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja latom fennakadt a lemez nálad egy dolgon. Okés vedd úgy hogy megmondtad a tuttit. Köszönöm
nov. 9. 07:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta hogy nem tudja hogy kik nem ismeri őket es biztos én jelöltem be őket titokban neki, hogy féltékenykedhessek"


Hát ez jó 🤣

Még h*lyének is néz

nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmise lenne, de mivel így válaszolt, tuti gond van nála. Nekem a válasz gyanús. Így kezdődik a megcsalás.
nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Hat elegge hulyenek akar nezni teged
nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Legjobb védekezés a támadás ..

Véletlenül nem teremnek csak úgy ismerősök a profiljában.

nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező...inkább te olvasd és értelmezd újra a 2. kommentet....úgy értette, hogy a nők részéről jött a felkérés a párodnak? Nyilván nem kell a vadidegen nő ölébe ülnöd, hogy megnézd XDDD te se lehetsz kismiska a hülyének nézésben, közben te se érted a másik logikáját.



2-es te meg vak vagy? Írta, hogy a nők jelölték be.


"A pasim bejelölt pár idegen nőt facebookon"

*********

"Ismerőse lett pár új nő? Vagy az új nőknél látod párod oldalán, hogy a jelölés elküldve? Mert ez nem derül ki."

nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!