Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lenne esélyem, ha felkeresném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem, ha felkeresném?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve tart egy se veled se nélküled kapcsolatom. Illetve tartott, mert most ért véget. Nagyon zűrös és viharos volt, de én a végsőkig kitartottam mellette. Egy idősebb, nagyon karakán, temperamentumos hölgyről van szó.


Én ezt a hölgyet megcsaltam.


Körülbelül 2 éve megismertem egy fiatal, végtelenül kedves, elbűvölően arany lelkű lánykát. Annyira jól esett az az odaadó törődése, amit otthon nem igazán kaptam meg, hogy sajnos úgy kezdtem el vele kavarni(érzelmes szexkapcsolat) hogy nem mertem elmondani, hogy kapcsolatban vagyok. szerelmes volt belém, és hihetetlenül kitöltötte az életemet az az ártatlan, feltétel nélküli szerelem amit kaptam tőle. Én sajnos sokszor megbántottam, hiszen nem adhattam neki 100%-os figyelmet, hiszen kapcsolatban voltam amit nem tudott.


Aztán minden kiderült, hatalmas balhé volt, viszont a párom azt mondta, hogy annyira szeret, hogy ad még egy esélyt. Már közösen felújított házunk volt, a kislányát sem akarta egyedül nevelni. Hatalmas kínok között harcoltam ki, hogy vele maradhassak. A másik lánykát lekoccintottam, letiltottam, fejéhez vágtam, hogy soha ne keressen. Sajnos csak az lebegett előttem, hogy a páromat ily módon tudom csak visszaszerezni.


Most újra szakítottunk, gyenge lennék újból megpróbálni. Viszont egyre jobban a lányka jár a fejemben. Annyira jó volt hozzám és annyira szeretett... Igazából végig őt választottam volna, csak egyfajta presztízs miatt voltam a párommal, megszokás miatt, és kicsi anyagiasság is volt benne. De egyre jobban érzem hogy ezek mit sem érnek, ha nincs egy olyan ember az életemben, mint ez a lányka. Bármit megtennék hogy magamhoz öleljem, hogy úgy beszélgessünk mint régen, szinte belehalok ha nem tudok vele mégegyszer beszélni.


Szerintetek merjem megkeresni?

Minden amit gondolok róla őszinte, nektek nem hazudok anonim írom a sztorit.

Feloldottam őt, de csak azt látom mindenhol, hogy nem viselte meg a dolog. Pedig 3unk közül ő tört össze a legjobban amikor kiderült az igazság. Most meg mint akinek semmi baja, úgy mosolyog képeken, videókon. Azt a nőt látom benne pont aki kell nekem...


Szerintetek mit csináljak?


34 (én), 26 és 38 évesek vagyunk


nov. 13. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazudtál, becsaptad. Gondolod, hogy valaha is szeretne még látni?
nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén szegényt.
nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

"Igazából végig őt választottam volna, csak egyfajta presztízs miatt voltam a párommal, megszokás miatt, és kicsi anyagiasság is volt benne. "


Köszönöm hogy ezt leírtad, nagy teljesítmény hogy be merted ismerni magadnak és nekünk. Nagyon nagyon nagyon sokan vannak így, és még tagadják maguk előtt is, mások előtt meg pláne. A presztízs. Igen.

nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Proba szerencse. Vesziteni valod nincs. De, gondold àt rendesen!! A nő szive nem jàték!!!!
nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez őszinte volt, de elkeseritő is egyben.Hagyd békén az a legjobb mindenkinek!!
nov. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!