Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy mondjam el neki…. ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki…. ?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve járunk,de amióta Pestre jár dolgozni/tanulni (tanul és kap erte pénzt),nagyon megromlott a kapcsolatunk. Pénteken délután jon,majd vasárnap este megy vissza koliba. Nagyon megvisel a dolog,mivel ezelőtt 0-24ben szó szerint együtt voltunk. Iskolában,nálunk,stb….

Nos amióta oda jár nagyon megváltozott,viselkedesileg is. Egyre bunkóbb,nem mutatja ki az érzéseit,hisz idézem “ugyis tudod hogy szeretlek,szép vagy stb…nem fogom 100x-or mindennap mondani”

Aztán jöttek a hazugságok,és sorolhatnám….

Na de a kérdés arra irányult,hogy a hetekben megismertem egy fiút,akivel az érdeklődési köröm is egy,jól elvoltunk stb…

Megcsokolt a srac a multheten,és azóta nem mondtam el a paromnak. Azt mondtam,megpróbált csókolni de nem engedtem,viszont ez nem igaz.

Nem tudom hogy mondjam el neki. Én nem csokoltam vissza,viszont nem toltam el magamtól a fiút.

Mit csinaljak??

Azóta ezt a srácot ő eltiltotta tolem,Szval vele eselytelen bármi is.


nov. 14. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha nem is a csókról de a kapcsolatról beszélni kellene. Mert a következő srác meg ágyba fog vinni, te meg csak hagyod.
nov. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

1. ribizli vagy.

2. mind a ketten bénák vagytok.

3. a 3. pasi egy görény aki olyan csajra hajt aki foglalt.

4. pasid nem bunkó csak van élete.

konklúzió:

szakítanék mind a kettőtök helyében ez már döglött kapcsolat.

nov. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
En dobnam a jelenlegi pasim, es megprobalnam a smarolos sráccal. A pasid egy bunkó.
nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondanod neki. Az érthető, ha nem akarja, hogy barátkozz azzal, akinek bejössz. Viszont ő egy paraszt. Mi az, hogy nem mondja el napi 100x, hogy szeret és szép vagy? De igenis mondja el sőt napi 1000x is. Nem csodálom, hogy máshol kerestél visszaigazolást. Dobd ki ezt a nyomorultat és próbáld meg az új sráccal. Hidd el ha kidobod egyből mindent meg fog ígérni de úgysem fog változni, kell egy nagy koppanás az életében hogy tudja nem bánhat így a barátnőjével, ha kidobod csak akkor esik le neki, hogy egy fa.sz.
nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvágysz a kapcsolatból, és hazudtok egymásnak. Ez így már nem ér semmit.

Egyébként pedig hogy tilthat el tőled bárkit is?

nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!