Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinál ilyet egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy férfi ezek után?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok törve lelkileg három napja zokogok, három hónapja megismerkedtem egy helyes jóképű sármos férfival, a férfi tényleg a tenyeremen hordozott, szerintem mindent megtett nekem, nagyon sokat együtt voltunk, együtt aludtunk, mert rengeteg közös programokat szerveztünk, nagyon megvolt az összhang és a kémia, éjszakákon át beszélgettünk, szinte mindenről, láttam a szemében hogy nagyon szeret, szinte én voltam neki az első, már összeköltözést terveztük, három napja ezelőtt láttam hogy egy nőt bekövetett instán. Ráírtam erre a nőre, kiderült hogy megcsalt vele
nov. 14. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki?
nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi embert követ a pasi, de te se vagy 100%-as, ha ennyire szemmel tartod meg aztán csak egy bekövetés miatt írsz rá ismeretlenekre. Amúgy meg felesleges ezen agyalni, ha megcsalt, akkor ennyi, bármennyire is rossz érzés próbálj meg túl lenni rajta.
nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Pl: mentális betegség, képtelen 1 nővel lenni, szüksége van a folyamatos szexuális visszajelzésre más nőktől, ebből nyeri az önbizalmat.
nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jön amúgy neked, hogy rairsz random nőkre?
nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Furcsa volt nekem ez a jelölés egy ilyen csinos nőt. És igen elbizonytalanodtam tudom hogy nem szép dolog, de a nő teljesen megértett és együttérzett velem
nov. 14. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exem még azután is figyelte hogy kiket követek be, hogy szakítottunk(1 évvel később találkoztunk és akkor mondta el)
nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

De most akiket tenyerükön hordoznak helyes pasik es profin nyújt mindent a pasi, azok mibol hiszik azt hogy ez csak nekik szólna?

Eleve a profik gyakorlatbol azok.


Ha egy helyes pasi nagyon el tud szédíteni vkit, az 10 másikat is eltud 2 perc alatt.

Aknek a tenyeréből esznek auoknak általában minden 2.nö is a tenyeréből eszik.

nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy semmi, ráírsz egy idegen nőre, csak mert a pasid bekövette. Miért, csak te lehetsz az ismerőse? Ha egy idegen nő rámírna ilyen baromság miatt, tuti már csak szívatásból is azt mondanám, hogy megcsal téged.
nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Pont ezt akartam írni, lehet szivatja a fejét. 😆
nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván nem full kamu a sztori. Egyrészt ma már nem jelzi, ha bekövetsz valakit. Így folyamatosan figyelni kell. Ami nyilván beteges dolog.


Persze az is tök hihető, hogy a kérdező írt egy random nőnek, aki természetesen visszaírt és boldogan beszámolt a szerelmi életéről.


Szép mese.

nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!