Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Édesanyám "összejött" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyám "összejött" egy másik emberrel, az ember itt élt nállunk fél évet kb, majd úgy döntött kiköltözik németbe, mindent itthagyott, az összes cuccát (szerszámát) jogosult vagyok visszaadni?

Figyelt kérdés
1 hete írt hogy kellenek neki meg jön érte, viszont elkezdett problémázni hogy mi kell neki, ennyi idő után hogy itt hagyott és nem jelentkezett érte kötelessek vagyunk visszaadni? vagy esetleg egy ügyvédi felszólítást írni hogy xy idő mulva ha nem viszi el a miénk marad, vagy valami hasonlót tudunk tenni? Nagyon idegesítő hogy nekem nincs helyem a műhelybe, ez meg elvan és úgy gondolja itt vigyázva van rá.

#megcsalás #Mostohafater
nov. 15. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kèrhetsz esetleg megőrzési díjat vagy vitesd át az anyjához vagy akárkijéhez
nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
itt neki kell bebizonyítania hogy mi az övé xd
nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval itt lényegébe ha felmutat vásárlási számlát akkor tudja bizonyítani hogy az övé? Máskülönben nem áll módomban visszaadni?
nov. 15. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Azt mondod hogy a tiéd. Vagy nem emlékszel rá, pontosan nem tudom mit kell mondani. De a lényeg hogy ha vett mondjuk egy kanapét, bizonyítsa be hogy ami nálatok van az az övé. És pont az övé, mert ugye ti is vehettek ugyan olyat. Ez csak egy példa, de remélem érted a lényeget.
nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na meglátom milesz, köszönöm szépen, azthittem ha nem adom vissza az lopásnak számít...
nov. 15. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg alap dolog kellene, hog legyen, hogy visszaadod neki a dolgait.

Persze kérhetsz érte valamennyi tárolási díjat.

nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy kellett a hely, és mivel minden magyarázat nélkül itt hagyta a nyakatokon a szarjait, kiürítetted a garázst (vagy ahol vannak a cuccok), így nincs már itt semmije.
nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !
nov. 15. 20:23
 9/10 A kérdező kommentje:
6. igen alap dolog lenne, ha nem hagyott volna faképnél, mondom pontossan mi történt, anyu eltörte a lábát, én dolgoztam egyedül rájuk, őrá is, odaadtam anyunak a villany számlára való pénzt, amiből nem lett befizetve a villany, mert ennek az alaknak kellett cigarettára, pontossan így történt, és a következő hónapban csodálkoztam amikor duplán kaptam a számlát, és kérdeztem hogy mi is történt, de ő akkorra már ki is ment, anyu azt mondta azért nem szólt, mert azt ígérte elmegy dolgozni és küldi a pénzt.
nov. 15. 20:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9: Szóval ha Ő egy suttyó, akkor Te is viselkedhetsz vele úgy? Vond le a villanyszámla árát a cuccokból, a maradékot pedig add vissza neki.
nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!