Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel hogy új munkahelyre kerültél. Pár héten belül kialakul köztetek valami egy férfival. Nem közvetlen egy részlegen dolgoztok, csak futólag szoktatok találkozni odabent.

Találkozgattok, jól elvagytok.

Csak sms-ben beszéltek, mert nincs közösségi oldala, nem is találod sehol.

Senki nem tud rólatok elvégre egy helyen dolgoztok, te új vagy a helyen és nem akarod hogy rossz szemmel nézzenek rád.

A férfi át is hív magához egy este, megtörténik az első szeretkezés.

A közeli barátnődnek mesélsz róla, nagyon érdekli hogy hogy nézhet ki ez a titokzatos férfi.

Hosszú nyomozás után megtalálja az egyik közösségi oldalon.

Kiderül, hogy neked nem is a valós vezetéknevét adta meg, és letiltott mindenhol hogy véletlenül se találd meg.

A felesége aznap szülte meg a gyermeküket amikor ő áthívott magához.

Semmi jele nem volt annak hogy házas, nem hordott jegygyűrűt, a lakásban sehol nem volt egy közös fotó, sem női holmik.

Nem viselkedett gyanúsan, mindenhol mutatkozott veled, randizni vitt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Elmondanátok a feleségének vagy hagynátok a francba és elfelejtenétek az egészet?


nov. 16. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én "elmondanám" neki bizonyítékokkal együtt, a többi az ő dolga lenne.
nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Visszafekudnek aludni, es elfelejtenem, hogy forgatokonyviroi palyan helyezkedjek el.
nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

"hagynátok a francba és elfelejtenétek az egészet"


Ez a megoldás.

nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Borítanám a bilit én is.
nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Sok pasi lép akkor félre mig szülni van a nő. Rám is hajtott màr ilyen. De ők ida vissza csalják egymást, a nőt se kell félteni, abba én nem folytam bele hogy a paliját jelentgessem neki nyílt titok hogy csalja.

Azota már másik palitol is vannak gyerekei. Házasok is.

Nem tudom kölykök mellett hogy tud pasizni, de bàrkit felszed a nő bármikor.

Ja meg fotós mondta hogy lagzikon az megy hogy pl kokozik a vőlegény és nem győzte retusálni a bajszát a palinak.

Az biztos egy "tisztességes" férj meg apa.

nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

*jav: az is biztos


Nincs 2 korrekt fèrfi a földön se.

nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek ebben a helyzetben? Elmondanátok a feleségének vagy hagynátok a francba és elfelejtenétek az egészet?"


Elmondanám a feleségének, joga van tudni.

nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
A gyerek minden evben unnepelheti akkor a szulinapját csóri így..
nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyen mindenki a valós vezetéknevén dolgozik, aligha tudná ezt letagadni. A feleség meg épp szül, a pasit nem is hívja közben fel, meg a kórházból sem hívják? A lakásban semmi nincs a baba fogadásához, kiságy, pelenkázó, kiskád, pelusok, pipereholmik?
nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9-es, mivel nem egy részlegen dolgoznak és nem volt közös munkájuk így a nő nem látta soha a férfi teljes nevét.

Lehet hogy nem fogalmaztam pontosan, a felesége kórházban volt szülés miatt. Az is lehet hogy abban a pillanatban még nem szült meg, vagy már megszült.

Csak a nappaliban voltak a lakásban, így nem látta mi van a többi szobában.

nov. 16. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!