Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki járt még így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járt még így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ki voltam használva, nem tudom miért volt részem ekkora pechben es miért nem szeretett belém a barátom.

Az a helyzet, hogy nagyon harcolt a kapcsolatunkért, es bíztam benne egy nehez válás utan találkoztam vele es hittem hogy tenyleg velem akar lenni, eleinte nehezen mentem bele a dolgokba

Végül szépen világos lett a számomra, hogy ő másba volt szerelmes végig, egy nálam idősebb nőbe, aki se nem szebb semmi extra es ráncos de régóta ismeri, csak a nőnek nem kellett csak szexre. (egyidősök, 54 évesek)

En vagyok 45.

De biztos hogy fiatalkori énjét látja a nőben, amikor biztos szebb volt.

Engem vegig átvert, hogy szeret, közben az izgalmat a masik nő jelentette neki

Mellesleg a nő össze is akart barátkozni velem, megkeresett, nem tudtam ki az. Persze szemembe hazudtak.

Mi 2 évet voltunk egyutt.

Tehat nem eleg a szakítást feldolgozni meg ezt is hogy vegig at voltam verve...


nov. 16. 20:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tehat ezzel a nővel engem vegig csalt
nov. 16. 20:34
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Vége. Fellélegezhetsz.

Jobb vár rád.

nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Most komolyan olyan pasi miatt hullajtasz krokodilkönnyeket aki átb.szott???
nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen
nov. 17. 00:34
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Manapság inkább az a kérdés, hogy ki nem járt még így...

Sajnálom

nov. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A másik nő valamiért izgalmasabb volt neki. Lehet, hogy a csalódások ellenére őszintén kellett volna beszélned vele, hogy miért történt ez. Lehet, hogy olyat mondott volna, amin tudsz változtatni, és a következővel nem égeted magad.
nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jöjj hozzám, gyere hozzám, hogyha szeretsz...
nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass sok zenét, olvass, kirándulj, főzz jókat, találkozz a barátaiddal és elfelejted!
nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Velem valami hasonló történt.


Munkahelyen összeismerkedtem egy férfival, hatalmas szerelemmel állt felém, de úgy valahogy soha nem stimmelt semmi. Nem gyanakodtam, mert tök őszinte embernek tűnt. Plusz fülig szerelmes voltam.

Nagyon közel álltunk egymáshoz, de hivatalosan soha nem voltunk együtt valamiért. Mindig volt valami kifogása, órákig lelkiztem vele. Azt hittem csak lassan dolgozza fel az előző kapcsolata végét. De amúgy napi szinten beszéltünk, találkozgattunk, tehát nagyon nagyon szoros kontakt volt köztünk.

Másfél évig csináltuk ezt! Másfél évig "vártam rá".


Majd kiderült a semmiből, hogy végig van kapcsolata, ami már előttem elkezdődött... Pontosabban mikor minden kiderült, akkor a nő azt mondta, hogy 2,5 éve vannak együtt.

Tőlem elköszönt úgy a férfi, hogy fontos vagyok neki, 1x még eljött hozzám, azt kamuzta kimegy külföldre, majd letiltott mindenhonnan. Azóta kb 10x láttam őket a városban, facebookon is hatalmas nagy szerelemben vannak.

Én meg egyedül próbálom feldolgozni a gyerekesen őszinte és naiv szivemmel, hogy ez most mi volt, ezt miért érdemeltem... Mi is a szerelem. A nő hogy tud vele együtt lenni, mikor ő volt az első számú nője, és kiderült hogy másfél éven keresztül csalta és nem rúgta ki páros lábbal.... Abszurd számomra ez az egész még mindig.

Én 27 vagyok. A másik nő 41. A párja, mert én még exemnek se hívom 35.

nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, felpontoztalak
nov. 19. 16:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!