Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm pasija lehet azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm pasija lehet azért nem csalta még meg a barátnőmet, mert nem helyes és nincs rá lehetősége?

Figyelt kérdés
Engem állandóan átvágtak utóbbi időben mert rengeteg férfi megcsalt, átvert komolyan mondom már elegem van a férfiakból, a legjobb barátnőm 25 éve együtt van egy férfival. Barátnőm is egy bizalmatlan típus, úgy volt hogy többször tesztelte így bizony valóban úgy néz ki hogy tényleg nem csalta meg azóta. Viszont szerintem nem egy helyes férfi el van hízva kicsit és nem helyes az arca
nov. 17. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert neked nem helyes, másnak még lehet az. Ez nekem szimplán csak irigysêg szagú. Ő talált normális férfit, te nem.
nov. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 éve van együtt... elírtam..
nov. 17. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a két legcsúnyább pasim csalt meg. Szerintem nincs összefüggés. Ha van is, akkor inkább az, hogy a csúnya pasiknak ritkán van lehetőségük bármilyen nővel megismerkedni, ezért akkor se fog nemet mondani, ha foglalt vagy házas.
nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Egy nem helyes pasinak valóban nincs lehetősége megcsalni a párját, viszont nem is jön vele össze senki, vagy legalábbis dobbant az első alkalommal, ahogy egy jobb képű kan bepróbálkozik nála.
nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Altalában amikor a nő jobb a pasi bénább nyomibb valoban magasabb esellyel hűek.


Nekem is több bnőm választott bőven maga alá es őket nem is csalják.

nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Kapós nő+nem kapós pasi=98% hűség.

Ez ilyen.

nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Dagadt és ronda pasi is lehet vonzó, ha van stílusa, kisugárzása, önbizalma, pénze. Ezekből legalább 2.
nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!