Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás-e, ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás-e, ha a feleségem másnak elküld félmeztelen képet? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Elég xar a kapcsolatunk, kb a válás felé tengődünk. A feleségem itthon mindig arra panaszkodik, hogy nincs megbecsülve, ezért nem szexelünk meg ő amúgy se nagy szexgép amióta ismerem.

Pár napja lebukott, hogy a barátnője férjével chatelget napközben és erotikus félmeztelen képeket küldözgetnek egymásnak meg telefonálnak.

A beszélgetésekből az jön le, hogy nem volt köztük fizikai érintés, pusztán online húzzák egymást ezekkel a képekkel.


Ma lebuktattam őket, a feleségem összetört, a csávó elmenekült és beszívott, alig bírtam utolérni.

Mindketten egymástól függetlenül azonos sztoryt adtak elő - nem volt idejük egyeztetni - miszerint mindketten szarul érezték magukat a kapcsolatban és próbáltak egymásnak tanácsot adni, aztán a csávó többet akart, de a feleségem nem hagyta magát, "csak" ezekig a képekig jutottak el, kb 3 hete tart a dolog.

a felesegemrol tudni kell, hogy o nem konnyen kaphato, sose voltak alkalmi partnerei, neki csak parkapcsolatban kepzelheto el a szex.


A feleségem idővonalát lecsekkolva igazat mond, nem volt olyan nem nyilvanos helyen, ahol nem kellett volna lennie (suli ovi, munkahely)

A csávó beszívva 3x elmondta ugyanazt a sztoryt, nem bakizott bele.

a feleségem annyit mondott, hogy magányosnak és értéktelennek érezte magát mellettem, jól esett, hogy valakivel tudott beszélgetni, de nem akart így belebonyolódni, próbálta párszor lezárni, de a csávó túl erőszakos volt és egy gyenge pillanatában hagyta, hogy sodródjon az eseményekkel. ultra gáz kifogás.


Van 3 gyerekünk, kb miattuk vagyunk még együtt, mert még kicsik.

Ti mit tennétek a helyemben? Elhinnétek a sztoryt?

Ha nem lennenek a gyerekek, nyilvan elhajtanam...


tanácstalan vagyok...


nov. 17. 19:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Te is tudod legbelül, hogy ez nem kérdés.
nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Itt az ideje eldönteni, hogy teszel ezért a házasságért, vagy elváltok. Talán még visszahozható a szakadék széléről.
nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen megcsalás.
nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Nehéz helyzetben vagy, nem irigyellek, az biztos. Én megpróbálnám rendbe tenni a házasságomat, átgondolni, hogy miért érzett így a feleséged, és azt is, hogy ő hogyan viselkedett, amiért már nem néztél rá úgy, mint nőre. 3 gyerekkel én nem ugrálnék, csak ha minden kötél szakad.
nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

És még neked akarnak lelkiismertfurdalást kelteni hogy még te érezd magad sz.rul és te változtass.

Hányingerek.

nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

"a feleségem annyit mondott, hogy magányosnak és értéktelennek érezte magát mellettem, jól esett, hogy valakivel tudott beszélgetni, de nem akart így belebonyolódni, próbálta párszor lezárni, de a csávó túl erőszakos volt és egy gyenge pillanatában hagyta, hogy sodródjon az eseményekkel. ultra gáz kifogás."


Az ultra gáz, hogy nem vetted észre, hogy melletted értéktelennek érzi magát. Szinte biztos, hogy jelezte de figyelembe se vetted!


Én megbocsájtanék neki hiszen te sem vagy tökéletes!


Nem, nem mentegetem, de a megcsalásnak mindig van oka. A te esetedben, hogy nem nézted nőnek.


Javítsatok a kapcsolaton, járjatok el programozni, dicsérd meg ŐSZINTÉN, segíts neki, hallgasd meg és nem fog félremenni egyáltalán semmilyen módon!

nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a pasassal többet ne tartsátok a kapcsolatot!
nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%

Ha a baratnoje ferjere ment ra, egy kis alattomos no (nem szamitanak neki a hozza közel állók). Az idovonala meg nem szamit, egy parkolóban is dughatnak, pettingelhetnek. Vagy nalatok/a baratnojenel, az se tunik fel az idovonalon. Lehet szemelyesen kitalaltak egy sztorit, hogy azt mondják csak kep kuldes volt, ha lebuknanak.

Megprobalhatjatok (ha o is vevo ra) a kibekulest, de akkor azt kozosen kell, egy ember nem tudja a vallan vinni az egeszet.

nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megnézted a beszélgetésüket, az elején tényleg csak "tanácsot" kértek egymástól? Meg az a fura, hogy egy nő nem a barátnője palijához megy tanácsot kérni, már előtte is flörtölgethettek ...
nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
56%

Osszatok, szorozzatok, hogy ki mit veszít azzal, ha együtt maradtok. Hogyan fizetitek tovább a hiteleket, ki marad a házban, lakásban és ki költözik el. Kinél maradnak a gyereket és ki fizeti a gyerektartást és mennyit.

Ezután döntsetek, hogy elmentek házasságterápiára és próbáljátok menteni a menthetőt, vagy elindítjátok a válást és a vagyonmegosztást.

Ügyvéddel és bankkal konzultáljatok, minden anyagi részletre térjetek ki és ne a pillanatnyi érzelmi felindulásban döntsetek, mert anyagilag kell megoldani a jövőt, racionálisan gondolkodva.

Ha meg változatosságra vágytok, akkor ha neked is bejön a feleséged barátnője, akkor szervezzetek programokat négyesben, vagy simán csináljatok párcserés szexet.

Lehet, hogy rendbejön a házzaságotok is tőle.

A gyerekek pedig nem élik meg drámaként, mint egy válási hercehurcát.

És végül, dugjatok többet, mindkettőtökre ráférne.

nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!