Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretői viszonyban kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői viszonyban kinek jobb/rosszabb a helyzete?

Figyelt kérdés
A megcsalónak, a megcsaltnak, vagy a harmadik (szeretőnek)?
nov. 18. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

A megcsaltnak

Ezekben a kapcsolatokban van 2 görény akik egymásra találtak, meg egy korrekt, aki nem érdemelné ezt meg akármilyen is.

nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon sok dologtól függ. Vannak-e érzelmek, tud-e róla a megcsalt, stb.
nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mert ha nem tud rola akkor aztán fényes helyzetben van 2?

Attol is neki gáz.

nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
1, egyáltalán nem biztos, hogy a megcsalt fel korrekt. Ezer mas modon lehez valaki nem korrekt, attól még, hogy pl hűséges.
nov. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Én még nem voltam egyik szereplő sem, de azért nem gondolom, hogy ez úgy szokott lenni hogy a csalfa ember a szeretőhöz már úgy megy oda, hogy "Szia, én házasságban élek, de szeretném ha a szeretőm lennél", hanem inkább úgy hogy ismerkednek, udvarolnak, szexelnek és amikor már kezdenek érzelmek kialakulni, akkor mondja meg, hogy amúgy házas és ilyenkör jönnek a történetek, amik arról szólnak hogy kibszottul felnagyítja a párja hibáit és elmeséli, hogy nem tud kilépni a kapcsolatból valami miatt de amúgy egy szörnyű emberrel él együtt. És ennél a pontál amikor a szerető szerepben lévő már a rózsaszín ködben van, el is hiszi ezt és az agyában kifogásokat gyárt hogy a másik miért is nem hagyja el a párját. Ebben a helyzetben, persze az igazán erkölcsös az lenne ha a szerető otthagyná az illetőt amint ezt megtudja, de nem tudom emberként annyira elítélni, legalábbis annyira biztos nem mint a csalfa szereplőt. Ilyenkor azért a szeretőnek is rossz, persze a megcsaltnak rosszabb. De a szerető még meg is kapja a "görény" jelzőt. lsd.: #1, pedig szerencsétlen csak akkor tudta meg a helyzetet mikor már vak a szerelemtől

Nyilván más a helyzet ha a szerető ismerte is a házaspárt és úgy mászott rá.

Szóval helyzettfüggő.

nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő hidd el, amint az is hogy ki dönt amellett hogy szeretője lesz/ nem lesz vkinek.
nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
A szeretknek, o var remenykedik szerekme kihasznalva van. A feleseg ha nem tud rola nyilvan akkor neki nem rossz, a msgcsalonak meg nyilvan jo mert 2 kapura jatszik.
nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy miért lett megcsalás, van egy ember, aki hazudik a partnerének, és elárulja, ahelyett hogy őszintén megmondaná mi van, és van egy személy, aki ebben a hazudozásban és átvágásban segít, és van, akit a partnere, akiben bízik elárulja. Neki a legrosszabb.
nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a megcsaltnak, mert ot verik at, ot nezik hulyenek. Ha a szereto tud a masikrol, akkor annyira nem sajnalom, mert maganak kereste a bajt azzal, hogy kockaztat, hogy lehet nem fogjak omiatta otthagyni a masikat, de kozben meg kihasznaljak, etetik.
nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorin csak szingli szeretők vannak, akik nők természetesen :D

Férjes nők is tartanak ám szeretőt, gyakran fiatal, szingli pasikat.

A megcsalt félnek a rosszabb, szerintem.

nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!