Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik megcsalták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik megcsalták a párjukat! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Miért gyakori jelenség az, hogy a férfiak kapcsolatban vannak valakivel,akihez se gyerek, se hitel nem köti, de mellette tartanak szeretőt? Ha meg tudja csalni a párját, ráadásul hosszas időn keresztül, akkor elég egyértelmű hogy nem szereti. Miért nem választják ilyenkor a szeretőt?


Én megkérdeztem egy érintettet, ő azt mondta hogy a párja fix pont meg szereti de a szeretővel meg jó volt a szex



nov. 18. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

"Én megkérdeztem egy érintettet, ő azt mondta hogy a párja fix pont meg szereti de a szeretővel meg jó volt a szex"


Emiatt, meg jó két nővel szexelni.

nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nehezen hiszem el, hogy szereti, ha képes rendszeresen csalni
nov. 18. 10:14
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert mást kap az asszonytól emberileg/ érzelmileg mint a szeretőtől.Hidd el kérdező több ilyen van mint gondolnád csak nem mindenki vállalja fel😀 nekem is volt szeretőm anno, kihasznalt kicsit eldobott mert már nem kellek de szexuálisan tökéletes volt vele minden alkalom! Ezen nincs mit magyarázni.
nov. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom..én meg olyan vagyok, h akit szeretek tényleg szerelemmel, azt képtelen lennék megcsalni, már csak azért is mert akiket szeretek, azokat tisztelem
nov. 18. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek nem egyformán gondolkoznak és idővel változnak.. 🤷‍♀️
nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De gondolom ha lefeküdtök a szeretővel akkor iránta is vannak érzelmeitek, vagy érzelmek nélkül csináljátok?

És akkor már nem tisztább lenne egy olyannal lenni, aki iránt vannak érzelmeitek és a szex is jó?

Eskü nem értem a félrekúrók logikáját, lehet túl monogám vagyok😄

nov. 18. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert az ilyen egyszerűen csak gerinctelen hazudozó paraszt.
nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
#6 kerdezőnek nem erzelemnek nevezném! Erős vonzódás, kémia volt köztünk. Azonkivül nála és nálam is rossz volt a szex otthon, ebből kiindulva pont azt kaptuk a másiktól amit kerestünk.Deahogy írtad túl monogám vagy ez igaz
nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nőként válaszolok.Azért van ez, mert a nőnek, akivel együtt vannak, nincsenek megfelelően magas elvárásai a férfi felé.Ha lennének, akkor nem is lennének együtt, mivel a férfi azt a nőt nem becsüli eléggé, ő többre, jobbra vágyik.Csak épp a lehetőségei ezt nem engedik meg számára.Tulajdonképp ez az ugródeszka nő.Értsd: a semminél jobb, megcsinál neki sokmindent, aztán lelép azonnal, mikor leáll vele egy olyan nő, aki igazán tetszik neki.Ez ennek az oka.
nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se szerelmesek, csak latonban tartjak a not. Megjegyzem, ha tenyleg semmi se al az utjukba (hazassag, gyerek, hitel, stb) eleg gaz, hogy egymas idejet pazaroljak. Hisz nem lesz ebbol komoly igazi kapcsolat.
nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!