Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a “szeretőmbe”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a “szeretőmbe”?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek..

15 éve vagyunk együtt a férjemmel. Az elején minden rendben volt, ő volt nekem az 1. minden téren.. aztán 11 év után jött a “kíváncsiság”.. megismertem valakit, aki igazából az a bizonyos nagy szerelem lett. 1 év után kiléptem a dologból.. aztán jött az öröm, hogy lett a férjemmel egy közös gyerekünk, gondoltam minden rendben lesz. Több mint 2 éve nem is beszéltem vele. De mai napig hiányzik, de sosem lehetünk együtt màr. Mikor fog ez elmúlni? Hogy hiányozhat valaki ennyire? Azt hittem könnyen elfelejtem, de sajnos nem.

Válás nem opció.


nov. 18. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
De igen, opció a válás. Pontosabban az egyetlen gerinces opció.
nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En 4 eve valtam el 16 ev hazassag utan. A szeretomnek 4 en lesz a valasa, de mar egy ideje kulon elnek. Szoval csak igy lehet. Mindkettonknek szenvedes volf mar a hazassaga. A masik oldalon mar mindkettonek felvallalt kapcsolata van, szoval ok sem voltak velunk boldogok. A ferjed szerinted az?
nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő elvan a kis világában. Neki ez a biztos pont jó így. Nem tudja azt az 1 évemet. Fel sem tűnt neki..
nov. 18. 11:46
 4/7 A kérdező kommentje:

Túl sok dolog köt minket össze, valamint közös lakás, és minden közös.

Én bízom benne hogy egyszer lecsendesedik ez a helyzet bennem.

Sokszor elmondtam a problémàm es semmi nem változik. A szex terén is többször mondtam mi nem jó, de ugyan olyan minden.

nov. 18. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ezzel az a baj hogy többet láttál bele mint kellene.Aki szeretőt "tart" annak tisztában kell lennie h 1x véget ér.Pláne ha nem akarsz válni.Tiltsd le mindenhonnan és ne kezdj vele semmilyen kapcsolatba, azzal lesz csak a fejében is vége mert addig rajta kattogsz..Ha 2 éve nem beszéltetek hogy jutott éppen most eszedbe??
nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mióta vége, azóta van az eszembe.. nem csak most jutott eszembe. Csak gondoltan ennyi idő alatt elkellett volna ennek az érzésnek múlnia.. ő betartotta amit kértem, nem keresett, nem zaklatott. Ő is többet érzett/érez, de tudtuk hogy nem folytathatjuk..
nov. 18. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdd el magadban tudatosítani, hogy miért volt rossz a szeretőddel a dolog, hátha segít lezárni.


De egyébként meg kemény vagy, szegény férjed.

... Menj vele párterápiara, ha annyira szeretnél vele maradni

nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!