Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig kell “hajtani”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell “hajtani”?

Figyelt kérdés

Néhány szó magamról:

50 éves vagyok. 4 gyerekem van. 3 lány 1 fiú. (A fiú a feleségem első kapcsolatából. 2 éves kora óta én nevelem) Régió vezető vagyok egy Lengyel-Magyar autóipari cégnél. Tavaly volt egy szívinfarktusom, napi 12 órát dolgoztam, h-v-ig, kávé cigi stressz. Közben a feleségem megcsalt.

Ő 43 éves, a fiunkat 17 évesen szülte, 19 éves korától én tartom el őket. Később se dolgozott. Eddig csodálatos házasságunk volt. Mikor megtudtam, hogy megcsalt hónapokig veszekedtünk, de most már csak a válással foglalkozom. Nem nagyon beszélünk.

A kérdés:

Eddig azért hajtottam, hogy mindent megteremtsek a családomnak. Még az infarktus se zökkentett ki. Amikor jobban lettem vissza mentem dolgozni.

Most viszont van egy laza kényelmes nyugis állás lehetőségem.

Viszont fele a fizetésem.

Szóval, ha váltok az nekem jobb. Viszont kevesebb jut gyerektartásra, azaz a válás miatt kevesebb jut a gyerekeimnek, és még a fizetésem is kevesebb lenne. Dupla bukó, de nem tudom kell-e ezzel törődnöm. Vagy engedjem el? Hiszen a gyerekeket a feleségem elviszi. A házat eladjuk, két kisebb lakásba költözünk.

De valahogy akkor is bűntudatom van hogy nem hajtok annyira mint rég.



dec. 9. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Köztes megoldásra nincs lehetőséged, kérdező? Elvégre munkaerőhiány van, ha jól tudom.
dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Noren1989 ***** válasza:
66%
Hàt figyelj, sajàt kereset nélkül nem tudom, h mire, meg hova vinné a gyerekeket....
dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát… gyerektartás. Plusz elment dolgozni húsz év után. Így van némi jövedelme. Nehéz lesz, hiszen eddig nagylábon éltünk. Ő azért mert én dolgoztam helyette is, én meg a családom miatt. De most ez változott. Most nekem ugrik a fele fizetésem, a családom. Persze megélek így is. A feleségem nem érdekel, de a gyerekek miatt bűntudatom van.
dec. 9. 19:21
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Megèrtelek, de te sem hajthatsz összeesègig egy èleten àt!
dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

#3: "de a gyerekek miatt bűntudatom van"


Ne legyen.

dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nekem a gyerekek jelentettek mindent.

Naponta amikor hazaértem vacsorát készítettem nekik. Mesét olvastam amikor kicsik voltak, aztán később is voltak kedvenc esti programok. Vagy valami közös film nézés vagy csak beszélgetések, volt időszak amikor sokat társasoztunk. Vettem egy szép sakk készletet. Esténként játszottunk. Vagy csak kimentünk a kertbe, tollas, vagy labdáztunk. Ilyesmi. Mindig ami belefért mielőtt aludni mentek.

De most úgy érzem ha nem hajtok őket bántom.

dec. 9. 19:38
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogod bàntani őket, hidd el!
dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy számolom, van màr 1-2 felnőtt gyermeked és a legkisebb is valószínűleg +10 éves. Tehát nem kicsik. A gyerekek sem hülyék, csak mondom. Ők pedig pontosan tudják, hogy mi a helyzet köztetek. A felnőtt gyerekeitek meg szinte biztos, hogy tudják, a kisebbek sejtik. Viszont, ha nem működik, akkor el kell vàlni egymastól. Most, ha a két kisebb gyerekre kell fizetni valamennyi gyerektartást, az is jobb mintha 50 évesen a temetésedre gyűjtenének. Mert te beledöglöttél a munkába, az asszony meg jó dolgában félrekefélgetett.
dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Ne váljatok el, koltozzetek szét és a gyerektartás elintézve. Attól hogy papíron van feleséged attól még élhettek külön.
dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Hiszen a gyerekeket a feleségem elviszi."


Attól még a gyerekeid maradnak.

dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!