Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több TikTok fiókja lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több TikTok fiókja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon furcsán viselkedett az elmúlt időszakban. Sokszor bement “dolgozni”, miközben a munkatársaitól véletlenül megtudtam, hogy nem is ment munkába.


Számonkértem és azt mondta, hogy csak a karácsonyi ajándékot rendezi, ami teljesen hihetetlen nekem.


Megkért, hogy nézzem át a telóját, hogy megnyugodjak, nem csal meg. Átnéztük, tényleg semmi nem volt benne.


Azonban trükköztem és a TikTok jelszavát megszereztem, majd beléptem a telefonomról.


Tényleg egy üzenet sincs benne. Azonban észrevettem, hogy az “Eszközök” menüpontban (ahol az ő utolsó bejelentkezése is látszik) folyamatosan azt látom, hogy 3-4 óránként belép a fiókba méghozzá úgy, hogy alatta az alkalmazás a “Fiók váltása” bejelentkezési módot írja ki.


Tehát az utolsó bejelentkezése rendszeresen változik.


Ez mi? Ez azt jelenti, hogy van egy másik fiókja is és felváltva bejelentkezik?


Kérlek csak tényeket írjatok!



dec. 15. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
A tényeket nem tudjuk.
dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van még egy fiókja és hűtlen.
dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetseges.


"Megkért, hogy nézzem át a telóját, hogy megnyugodjak, nem csal meg"

Ha o kert meg random, akkor elotte kipucolta a telefonjat.

dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha tenyleg ajandekot is ment venni (persze nem hiszem), akkor is max2 alkalom lenne, hogy nem ment dolgozni. De te azt irod, hogy sokszor elofordul. Szerintem legy resen, kicsit hagyd hogy lenyugodjanak a kedelyek, mert ha latja hogy gyanus vagy ,minden bizonyitekot eltuntet.
dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szeretője van.
dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Felnőtt ember, aki tiktokozik? És mit csinál ott, nézi a 12 éveseket, ahogy mutogatják a sheinről rendelt hajgumit?


Itt nem az a baj, hogy kamuzik, hanem hogy agyilag egy gyerek...

dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hidd el van ott pucerkodas, minden kirakas lanyok es fiuk reszerol. Es lehet ott tarsalog valakivel
dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak másik fiókja, de másik csaja is van.
dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet tiktokon keresztül intezni megcsalást???
dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb mint minden olyan app-on, ahol lehet uzenetet kuldeni...
dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!