Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Le feküdtem az exemmel, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le feküdtem az exemmel, el mondjam a mostani páromnak?

Figyelt kérdés
Külföldön élek már új párommal egy ideje. A volt páromnak meghalt a testvére akivel nagyon kapcsolatban voltam szombaton volt a temetés amire haza jöttem.. temetés után a csalad be hívott a haloti tóra ami az exem házába volt meg tartva miután mindenki el ment mi el kezdtünk beszélgetni kicsit pálinkazni és lefeküdt egymással nem is egyszer. Most nem tudom mit tegyek? El mondjam a mostani páromnak vagy mennyek haza mint ha semmi nem történt volna ? Azt se tudom, hogy az exemnek ez jelenetet e valamit vagy nem vele beszéljek a történttekről?

dec. 18. 01:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom... A halál fura dolgokat csinál. Meg a pálinka is.

Mondd el. Hátha el tudja nézni.

dec. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el.
dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Ne mondd el.
dec. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Eked jelentet az a lenyeg. Az exedet szereted meg, hagyd el a kulfoldi paros.
dec. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekesen hangzik.


Tedd a szívedre a kezed: kit szeretsz most igazán a kettő közül?


Melyik fél vagy Kérdező? A férfi vagy a nő? Hány évesek vagytok?

dec. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Egy magyar nyelvtanfolyam sem ártana
dec. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Kefélés meg exek, párok helyett inkább a nyelvtant kellene gyakorolni lelkem. Mondjuk, ha ők is ilyen színvonalon tolják, akkor nem csodálom, ha vonzódnak hozzád.
dec. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Ne mondd el.
dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Haloti tóra...
dec. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%

Vele beszélj elösször az exeddel, ha neki sem jelentett semmit, és képes titokban tartani, én ugyan el nem mondanám, ha nem is tesz lapátra párod, az fix, hogy megmérgezi a kapcsolatotokat egy ilyen info…

Ha viszont exedtől téged megkerülve eljut párodhoz, akkor jobb önként menni a pofonért.

dec. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!