Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy férfi tud egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tud egyszerre két nőbe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Évekig álltam barátság extrákkal kapcsolatban egy férfival, de annál azért sokkal több volt köztünk. Inkább amolyan "situationship". Együtt voltunk csak nem akarta mondani senkinek, nem akarta hivatalossá tenni.


Én nagyon sokszor adtam neki lehetőséget, hogy vallja be mi nem stimmel. Mert mindezek ellenére nagyon kimutatta, hogy odavan értem. Tehát lehet mondani, hogy 1 éven keresztül megjátszotta magát, de akkor Oscar díjat érdemel. Többször mondtam neki, ha van valakije mondja el. Nincs belőle semmi. Mert érzem, hogy annál sokkal nyomósabb oka van hogy nem vállal fel, mint amiket néha be akart nekem adni. De utolsó napokig tagadta. Helyette ő viszont elég durva féltékenységi jeleneteket le tudott nyomni, ha én szerettem volna valaki felé nyitni.


Majd a semmiből robbant a bomba, rám írt egy nő, hogy ő a férfi párja, 4 hetes terhes tőle, van-e valami közöm hozzá.


Azonnal hívtam a pasit. Feljött a lakásomra és teljesen összetörve elmesélte, hogy ő nagyon régóta egy se veled se nélküled kapcsolatban van. És ő akarta a gyereket a nőtől.


Nem őrjöngtem, egyszerűen meg akartam érteni.

Legutolsó napokig mondogatta, hogy mostmár lépni akar, mert velem akar lenni. És ezt a közös ismerőseinknek is hangoztatta. Megkérdeztem, ha a másik nő már terhes volt, hogy tudta az én fejemet ilyenekkel tömni? Főleg, hogy nem kértem rá, mindig mondtam, hogy legyen köztünk vége. Tehát még ha érezte is hogy szorul a hurok, tökéletes alkalmai lettek volna békében elhagynia engem. De nem, ő akkor is inkább ragaszkodott hozzám. Pedig már elég durva kirohanásaim voltak a végén, én már csak emiatt is "hagytam volna magam", de nem, ő könnyes szemmel mindig megölelt és megpuszilta a homlokomat, hogy verjem ki a fejemből, hogy elenged, mert egy nap nagyon boldogok leszünk....


Annyi volt a válasza amúgy erre az egészre, hogy soha nem tudta, hogy azzal a nővel merre alakulnak. De engem meg annyira megszeretett, hogy nem tudott elszakadni tőlem.

Rá is kérdeztem, hogy azt akarod mondani mindkettőnkbe szerelmes vagy?

És szipogva, sírva, volt pofája azt mondani hogy "igen"....... Sőt ha nem lenne elég még egy olyat is ki mert ejteni a száján, hogy lehet jobban örülne annak is, ha én lennék terhes. (Valóban néha szex után megkérdezte mit szólnék ha összejönne).


Nyilván a kezdeti higgadtságomat felváltotta egy undor. Letiltottam mindkettőjüket.


Én egyszerűen nem tudom befogadni ezt a magyarázatot, hogy mindkettőnket szereti. Azt, hogy azt a nőt szereti, azt elhiszem. De hogy velem miért csinálta ezt végig, azt nem tudom felfogni. Szerintetek tényleg létezhet ilyen?


Nem őt akarom védeni, de a sírása amúgy tényleg őszintének tűnt, amikor arról beszélt mennyire szeret engem. Mármint mielőtt még bármit tudtam volna. Mert amúgy egy elég romantikus, nyálas, már szinte papucs férfiról van szó, sokszor random vallott szerelmet könnyek közt. De én már csak egy színészt látok benne... És még mindig nem tudom miért csinálta ezt velem. 1 év és 2 hónapon keresztül...


dec. 29. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szeretni tudja mindkettőt csak másképp, de nem szerelmes egyikbe sem.
dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha állítása szerint kettőt szeret, akkor egyiket sem szereti igazán.
dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most olvasom, hogy hülyén írtam az időszakokat, elnézést. Mielőtt bárki kérdőre vonna emiatt, évek óta ismertem őt, de 1 év 2 hónapig tartott a "kavarásunk".
dec. 29. 20:59
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Igazából csak a farkát szereti, senki mást...
dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Azert hadd ne dontsek el helyette. Letezik ilyen, de no is lehet.
dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Persze. Hogyne tudna, a szerelem nem kizárólagos. Nekem két barátom van egy jó ideje, csak én nem vagyok gerinctelen és ők tudnak egymásról. Mindkettőjüket szeretem tiszta szívemből.


A te pasid viszont ettől függetlenül egy óriási gyökér.

dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is csak egy személyt szeret igazán. Saját magát.
dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Akár szerethet is mindkettőtöket.

Még azt is el tudom képzelni, hogy azért akart mindkettőtöknél babát, hogy majd így a sors eldönti helyette kivel maradjon. Amelyikőtöknél összejön, azzal marad.

dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak használt-ingyen. Egy szavát ne hidd el.
dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9+ Ő maga mondta volna el neked, hogy terhes lett a másik, és nem a nőtől tudod meg. A másik nő is megér egy misét, mert tudnia kellett rólad már jóval korábban ahhoz, hogy jelentkezzen nálad, ahhoz nyomoznia/nyomoztatnia kellett és az nem egy-két nap. Tehát a nőnek se hidd egy szavát sem. Maradjunk annyiba, hogy nem "véletlenül lett terhes".
dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!