Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom aggodalomra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleményét várom és lehettek kíméletlenül őszinték! Párommal 9 éve vagyunk együtt, vannak gyerekeink, közös cégeink, amiben különböző feladatköröket osztottunk el egymás között. Férjem egy bizonyos szakmai terület kivitelezésére megbízott egy női üzleti partnert, találta valahonnan, ő vette fel vele a kapcsolatot. Én nem nem nagyon látok bele a közös munkájukba. Amióta megkezdődött az együttműködésük, rossz érzés fogott el. Bár nem láttam a viselkedésében különösebb változást, ahogy eddig is, állandóan a mobilján lóg, de ez valamelyest érthető, mert a munka jelentős része az online világban zajlik. Beszéltem már vele erről, azt mondja, munkamániás, nem tehet róla. Mivel közös cég, tudom, hogy értünk teszi, gondoltam, ennyi baj legyen vele, hogy elkötelezett a munkája iránt. De nyugtalanított a dolog, és tudom, elítélendő, de belenéztem a telefonjába. Ami először feltűnt, hogy egy nap rengeteg e-mailt váltanak, és kivétel nélkül mindig a férjem a kezdeményező fél. Van hogy kora reggel vele kezdi, és este vele fejezi be. Szinte minden nap ír a nőnek, még hétvégén is, este is. Sőt igazán este van elemében az üzenetek számát tekintve. Smseket is szokott neki írni, és volt olyan időszak mikor 2-3 naponta fél órákat beszéltek telefonon, és tudom, hogy abban az időben pont nem vagyok vele. Az emailek tartalma nagyrészt munkával kapcsolatos, de egy-egy személyes kitérés azért megtalálható bennük a férj részéről, például leírja, hogy hol van, épp mit csinál, privát dolgok az életéből, és rengeteg nevetős emoji, laza kommunikációs stílus. Kb munka 95%, privát elem 5%. Viszont a munkára kitérve, sokszor olyan üzenetek amik egyáltalán nem priósak, semmi oka rá hogy hétvégén vagy este meg kelljen írni, nincs is lényegi tartalmuk, olyan, mintha csak fent szeretné tartani az állandó kommunikációt. Én azt hittem, hogy ki sem látszik a valódi, kemény munkából, hogy milyen komoly, eget verő dolgok lehetnek azok, amiért ő gyakorlatilag éjjel nappal a mobilján lóg, ehhez képest csak a fölösleges köröket, szócséplést láttam. A nő egyébként nagyon tárgyilagos, visszafogott és csak a munkára szorítkozik, de a párom, mintha képtelen lenne lezárni a kommunikációt, kérdezgeti, túlragozza, mintha egy végeláthatatlan csetelésbe akarná bevonni a nőt. Lecsekkoltam a nőt is, sajnos meglehetősen szép nő, bár tudom, hogy a páromnak nem kifejezetten a típusa. Szerintetek érdeklődik a nő iránt? Illetve ha a nőnek is megváltozna a kommunikációs stílusa, közvetlenebb lenne, akkor kialakulhatna viszony közöttük? Amit láttam az alapján szerintem a nő egyedülálló, a férjem pedig egy elég jó partinak számítana a legtöbb nőnek. Személyes találkozó nem történt, és szó sem volt róla eddig.

#viszony #online megcsalás
jan. 18. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

mással is ilyen?


szerintem csak max el játszik a gondolattal de nem csinál semmit vele

jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz?

Nyilvánvaló a helyzet.

jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi a nyilvánvaló?
jan. 18. 22:02
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Flört, jópofa ezután jön a megcsalás vagy már meg volt.
jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Ajánlom neked magamat!
jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Komoly cég lehet ha egy cégvezető keveru az uzlettel a lyukakat.
jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
*keveri
jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#1 - más partnerekkel is levelezik, akár este is, viszont ők nagyon régi partnerek, férfiak, nők vegyesen. Ami más, az a mellébeszélés nélküli, kizárólag a feladat elvégzésére irányuló szakmai kommunikáció, fölösleges szócséplés és privát elemek nélkül, emojik nélkül. És van végük.
jan. 18. 22:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vall egy komoly celtudatos pasira. A kozosen épitett üzletet is rommá teheti.


A legtobb cégvezető akinek a feleséggel közösen felepitett kiizzadt vagyina van ezt nagyon nem szokták kockára tenni.


Egy teljes hülyegyereknek hat.

jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Arra megy a férfi, hogy majd legyen valami a nővel.
jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!