Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki képtelen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki képtelen volt hűséges maradni előző kapcsolataiban, van rá esély, hogy megváltozik valaki miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos serial cheater a pasi, nem egy exbarátnőjét csalta meg, hanem legalább 50%-ukat. Igaz, kevés nővel volt párkapcsolatban (kb 6), viszont rengeteg nővel lefeküdt már, nagyjából 90 körüli lehet ez a szám.

Az a helyzet, hogy elkezdtem ezzel a férfival ismerkedni, és nagyon jól alakulnak köztünk a dolgok, viszont a hűtlenség nálam hatalmas red flag. Főleg, hogy nem egyszeri fiatalkori esetről beszélünk, amikor még rá lehetne fogni, hogy nem nőtt be a feje lágya, 30 évesen is ezt csinálta. Közös barátoktól hallottam vissza.😞 Nagyon sajnálom, mert rettentően megtetszett ez a férfi mind külsőleg, mind belsőleg, de nem szeretnék pofára esni miatta, aminek igencsak nagy az esélye. Most gondolkodom rajta, hogy leépítem, viszont szívem szerint adnék neki egy esélyt, hiszem velem csodálatosan bánik, lesi minden kívánságom, a tenyéren hordoz, odaadó és még lehetne sorolni. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani személyes tapasztalatból, de ez a hűtlenség eléggé kiábrándító. Ő össze szeretne jönni velem, állítása szerint nagyon kedvel (gondolom eleinte azokat is nagyon kedvelte, akiket megcsalt).

Vélemények a helyzetről?

Ő 33 éves, én 26.



jan. 21. 21:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is pont elég "red flag", hogy ennyi pinába bedugta. Pffujj!
jan. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, aki egyszer csalt, többször is fog és a te kiszemelted nem is egyszer csalt már.

Van egy naiv barátnőm, ő éppen egy nős férfival kavar. Nekik is a kapcsolat eleje mézes és mázos volt, de már nem az. Mégsem tud kilépni ebből, így most nem együtt vannak, de nagyon sokat veszekednek.

jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én már alapból olyannal sem kezdenék kapcsolatot,aki mondjuk 6 emberből csak 1et csalt meg.
jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%
"hiszem velem csodálatosan bánik, lesi minden kívánságom, a tenyéren hordoz, odaadó és még lehetne sorolni." Úgy is összejössz vele, megfog csalni, tudod te is.
jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit írnék, hogy persze az ember adja meg az esélyt, viszont bennem ezek a dolgok motoszkálnának. A hűség egy értékrendi dolog, döntés kérdése. Mi fontos? Tehát ha az előző 6ot sem szerette annyira, akkor nem tudom fixre mondani hogy téged sem csalna meg. Sajnos ezekre hosszú évek elmehetnek, a fiatal éveid elmennek ahelyett ha találnál egy egyenes lelkületű embert. Még egy példa: egyik a barátom, másik a barátom exei, ők lányok voltak. Mindegyik àltalában megcsalta a partnereit-másért, össze is jöttek velük. Ezt úgy 4-5x megcsinálták. A barátomat is megcsalta, pedig nagy szerelem volt. Az ilyeneknek hatalmas kötődési problémái vannak, amiből nehéz kijönni.
jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
Hahahaha jó vicc. De igazából mindegy, te már belezúgtál szóval úgyse fogsz az eszedre hallgatni, majd meséld el milyen volt amikor téged is megcsalt :D
jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
17%
Van az a szerelem aki miatt hűséges marad a partner. Én is ismertem "adoniszokat".- 1. Aki a felesége lett abba a nőbe szerelmes volt. Az előző partnerei csak szexre kellettek meg azt is élvezte, hogy nagyjából minden nőt megkaphat.- 2. Szórakoztató iparban dolgozó jó beszélőkével megáldott pasi. Átlagos kinézettel. Volt, hogy egy éjszaka alatt 2 nő is felajánlkozott neki. Ő élt is ezekkel a lehetőségekkel. Fogadta is a nőket, akik tudtak egymásról. Beleunt, kiégett. Először életmódot váltott. Aztán Ő kezdett el odalenni valakiért. Ma már monogám, minta partner. Az a véleményem az ember nem marad egész életében ugyanolyan. Változhat. Lehet pont melletted kérdező.
jan. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#12vagyok. Az én barátnőm kavar egy házas férfival, nem, nem változik az ember. Elmondta a barátnőmnek, hogy már voltam más női is a felesége mellett, nem is titkolja. Kiderült az is, hogy a barátnőm mellett is ismerkedik más lányokkal. A barátnőm is azt hitte, ez a férfi lesz élete szerelme, a minden. Most már azt mondogatja, hogy el kéne hagyni, de nem tudja. Meg hogy ő szereti, de a férfi nem, sokszor bántja őt szavakkal. Meg hogy megígérte, hogy elköltözik és még azóta is otthon él 😂 ismerjük ezeket a köröket, mindig ugyanaz a vége. Hűtlen volt, szereti a kalandokat, az újdonságot, a nőket. Ez nem változik.
jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nem tudott, nem is akart.
jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak 90%a hűtlen, 9% még nem bukott le, 1% hűséges.
jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!