Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki megbocsátja a megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megbocsátja a megcsalást és továbbra is együtt marad a párjával, miért védi őt, ha valaki megemlíti, hogy ez nem volt szép húzás?

Figyelt kérdés
Ilyenkor egyből védik hogy jaaaaj hát azt megbánta, meg jóóó az már régen volt, meg nem nagy dolog mert csak csók volt, stb.
jan. 29. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Igazából ha egymás közt elintézték a dolgot, akkor másnak nem kellene ezt piszkálni.
jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert gyáva.
jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem se van hozzá köze senkinek rajtuk kívül kérdező.

Te biztos, hogy nem leszel megcsalva, nem bocsájtod meg, vagy nem csalsz meg senkit? Nem. Akkor miért ítélkezel felettük? Mi jogon?

jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért, mit vársz? Hogy őszintén kiönti neked a lelkét, hogy azóta is minden érintésről eszébe jut, évi egyszer tudja magát a szexre rávenni, de muszáj maradnia a hitelek és a gyerekek miatt? Persze, hogy egy idegen előtt védekezni fog, és eltereli a témát.
jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
A kudarccal csak nagyon kevesen tudnak szembenézni, hát még be is vallani...
jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Az én férjem pl azert véd, mert rendesen megszenvedtuk a felrelepesem mindketten. A mentalis osszeomlas szelere kerultem. Onnan küzdöttük fel magunkat ujra egy boldog, sikeres, szeretteljes parkapcsolatba. Ép ezért, ha nagy ritkán be is támad valaki emiatt, el szokta kuldeni a fenebe es megved.
jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert csak úgy lehet megbocsátani, ha átkereteződik. Ez egy folyamat, amin a kívülállók nem mentek végig. Egyébként az én ismeretségi körömben nagy egymásra találások voltak a megcsalás feldolgozása után és hosszú ideje kitart.
jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
És amúgy kinek mi köze van hozzá, hogy a pár magánéletében mi zajlik? Ahhoz meg aztán végképp ki hogy jön, hogy beleszóljon?
jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a megcsalas tabu alszent paraszt tempo.

Nem fejtem ki, mert nincs ertelme itt falra hanyni borsot.

jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a balf@sz aki mindenkit lepontoz?!
jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!