Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gáz, ha megbocsátottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha megbocsátottam a páromnak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Egyszeri alkalommal tette.
jan. 29. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést tetted fel akkor úgy érzed legbelül mélyen, hogy az és nem is fogsz benne bízni teljesen, benned marad a tüske.
jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Én 1X megbocsátottam a férjemnek, hogy flörtölt valakivel, meg rólam hazudozott neki. Pár hónap múlva már masszívan csalt azzal a csajjal. Szerintem a víz nem válik vízzé. Baromi nehéz egyébként, de bennem ottmaradt a tüske már az első alkalom után is és nem tért vissza a bizalom.
jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megtette az többször is megfogja. Volt barátnőmmel volt erről egy jó beszélgetésem. Őt az exe többször is megcsalta, de megbocsátott neki. Én azt válaszoltam, hogy én nem lennék rá képes. Ő azt válaszolta, hogy szerinte igen, ha szeretsz valakit. Rá két évre megcsalt, meglepetésére én nem bocsátottam meg neki.
jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem tudod hogy hányszor tette, ráadásul ezt pozitív megerősítésként kezeli az agya, szóval legközelebb már nyugodtabban is fogja megtenni


A tapasztalat azt mutatja hogy aki egyszer félrelépett az többször is fog


Szerintem már az egy alkalom is nagyon megalázó

jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom magadban keresed a hibát, hogy vajon mit nem adtál meg neki ami miatt félrekefélt. De ha ő legalább tisztelne, mint társát, vagy csak szimplán, mint embert akkor ha mondta is volna, hogy mi nem tetszik neki és próbáltál is rajta javítani akkor se csalt volna meg hanem szakított volna veled!

A könnyebb, gyávább utat választotta, megalázott, semmibe nézett.

Ezek után te hogyan bízhatsz meg benne? Elárulom, hogy sehogyan.

Lesni fogod, hogy mit csinál, kivel beszélget, kiről beszél és ha még nem is hűtlenkedne újra a bizalmatlanságoddal - AMI JOGOS! - úgyis ott kötnétek ki, hogy szakítanátok.

A ti kapcsolatoknak annyi. Nem lehet megmenteni.

Tehát szedd össze magad és holnap rögtön szakíts vele!

jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kimondani, hogy megbocsátottál, könnyű. Viszont elfelejteni nehéz. Ott lesz minden gondolatodban, ha hozzád ér, megcsókol, szex közben, sőt lehet ezek nem is fognak menni, mert undorodni fogsz a párodtól. Ott lesz az agyadban, mikor nem veszi fel a mobilját vagy kap egy üzenetet, vagy épp nélküled megy programozni,hogy vajon most is megcsal, hazudik...


A bizalom törékeny dolog, ha egyszer megszakad, onnantól lehet ám foltozgatni, ugyanolyan nem lesz, mint előtte.

jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy megcsalás olyan szinten teszi tönkre egy kapcsolat alapjait, hogy utána ha akrjátok sem fog működni. Soha nem fogsz tudni úgy ránézni, mint előtte.
jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ mi volt a megcsalás valódi (érzelmi) oka... Hogy van-e értelme, ahhoz tudni kellene mi vezetett a megcsalásig (nem hirtelen jön, hanem egy érzelmi folyamat "végterméke"). Ha olyan feszültség, probléma amit nem beszéltek ki akkor talán... ha csak "jaj nem is tudom mi történt" és csak mismákol, nem mentek a dolgok végére akkor nincs sok értelme. Mert újra meg fog ismétlődni (mivel a probléma gyökerét nem számoltátok fel).
jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem gáz. Nem nekem kell vele ágyba bújni egy másik nő pinája után.

Az egyszeri alkalom meg olyan, hogy amit bevallott. A valóságban meg kitudja? A jövő meg megint más kérdés, hogy mennyi lesz még. A hajlam mindenesetre megvan benne.

jan. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

"Egyszeri alkalommal tette."

Legalábbis jó ezt hinni... 😂

jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!