Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel foglaljam le magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foglaljam le magamat?

Figyelt kérdés

Férjemnek titkos viszonya volt, pár nap alatt ki is derítettem. Hazudozott, át akart verni utána is. Már eljöttünk tőle a gyerekkel.

3 hónapja történt, mindennap sírok és nagyon sokszor eszembe jut.

Babával vagyok napközben, rá koncentrálok. Takarítok, pakolok, főzök.

Voltam már koncerten, szórakozni, de egyfolytában csak a történtek járnak a fejemben és az, hogy ők meg most is élvezik egymás társaságát.


Sokat foglalkozok magammal is, tornázok illetve a hibáimat igyekszem kijavítani.


Úgy érzem mindez mégsem elég, egy hatalmas gödörben érzem magamat, ahonnan mászok fel 2 métert, majd zuhanok 3-at.


Pszichológushoz nem szeretnék menni.


jan. 31. 00:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Terveim vannak, lerakom a jogsit és részmunkaidős munkát fogok vállalni nemsokára, majd beiratom a bölcsibe a kicsit és egy új teljes munkaidős állást keresek.
jan. 31. 00:12
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Aztán hova költöztél ? Tudod fizetni?
jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, veled már többször összetűzésbe keveredtem az oldalon és szerintem privátban is. Felismerlek erről a stílusról és a "rengeteg" pipádról.
jan. 31. 00:20
 4/24 A kérdező kommentje:
Megnyugszol, ha azt mondom, hogy nincs semmi bevételem és a híd alatt élünk? Nem kérek tőled több választ, köszönöm🙂
jan. 31. 00:22
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Legyél egy incel férfi megmentője!
jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kihagyom a lehetőséget, köszi.
jan. 31. 00:29
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem akarsz pszichológus menni? Nekem ez a "mászok fel 2 métert, majd zuhanok 3-at" rettenetesen ismerős. Nagyon nehezen szántam el magam, de végül elmentem terápiára és megváltoztatta az életem.
jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Félek, ha részletesen beszélek az egêszről, az csak nagyobb sebet ejtene. Odáig eljutottam, hogy nem beszélek róla minden nap (barátoknak, testvérnek, akik meghallgatnak).
jan. 31. 00:48
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
8: Akkor csak elfojtod és más módon tör elő, pl. betegségekben, pánikrohamokban, stb. A fájdalmat meg kell élni ahhoz, hogy elmúljon.
jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Nagyobb seb, ha kialakul, a pszichológus pont azt tudja, hogyan kezeld, hogyan gyogyitsd meg a lelkedet, gondolkodasodat.
jan. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!