Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a mondat gyanús lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mondat gyanús lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elojaroban annyit, hogy az exem aki megcsalt folyamatosan, rengeteg novel (persze titokban) azt mondta nekem egyszer, hogy “Te vagy a legjobb mind kozul”. Ez mar ott megcsapta a fulemet, hogy TE ezt kihangsúlyozza. Az ugrott be, hogy akkor itt van tobb szemely is akivel szexel es kozulok en vagyok a legjobb. Ezt neki akkor szova is tettem persze azt mondta paranoias vagyok es semmit nem jelent. Talan meg ide is kiirtam kerdest ahol 98% szerint bolond vagyok. Később is mondott olyat, hogy “ilyet sehol mashol nem kap, ez a legjobb”.

X evre ra kiderult mar akkor folyamatosan csalt.


Most a jelenben van egy barátom fel eve. Azt mondta ma nekem szinten szexualis helyzetben, hogy “Te vagy a legjobb”. Azonnal visszakerdeztem, hogy kik kozott?? es elfogott megint azaz erzes, hogy miert emeli ki barki azt, hogy TE, ha egy partnered van miert jut egyaltalan eszedbe, hogy rangsorold masokhoz?

Ha lenne nekem is tobb pasi biztosan igy fogalmaznek, hogy te vagy a legjobb (kozuluk).


Lehet furan hangzik, de az jar a fejemben, hogy exemet is ki kellett volna dobni azonnal mikor ez megtortent es lehet hulye vagyok, ha a mostanival igy maradok.


Mit gondoltok? Ti mondjatok ezt full monogam, oszinte kapcsolatban?


jan. 31. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt csak a múltbéli rossz tapasztalataid miatt gondolod. Ez a mondat szerintem azt jelenti, hogy te vagy a legjobb, akivel eddig volt. Kívülállóként abszolút nem gondolnám ebből, hogy van más.
jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyessel értek egyet. Én is mondtam már ilyet és az előző partnereimnél tartottam jobbnak az illetőt.
jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Megcsal tutira. Igy probal konnyiteni a lelken hogy burkolva elmondja igazabol
jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
En soha nem mondtam ilyet, foleg nem szeretkezes kozben nem jutott eszembe senki mas. Nekem sem mondtak ilyet, es meg rossz tapasztalat nelkul is elgondolkoznek hogy ezt megis hogy erti.
jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3, ilyen tenyleg letezik es emiatt is kapcsoltba az a “6.erzek”
jan. 31. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha jó vele a szex és rendszeres, akkor nem mindegy?

Ilyen kattogással sosem leszel boldog és elégedett.

jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

“Te vagy a legjobb mind kozul”.

Elismerésnek szánta, de ilyen hülyék a nők, hogy ahelyett, hogy élveznék a szexet, agyban teljesen máshol járnak. 😂

jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!