Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bírnád cipelni annak a terhét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírnád cipelni annak a terhét, ha valakitől megtudnád, hogy megcsalt a párod, vagy szembesítenéd, hogy tudod mit tett?

Figyelt kérdés
Mert Ő soha nem mondaná el neked.
febr. 2. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván rákérdeznék. De ki ez a valaki, akitől megtudom?
febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarnám cipelni ezt a terhet? Miért akarnék vele együtt lenni?
febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szembesíteném. Nem tudom. Hogy éreznék egy adott szituációban, de ha hosszú kapcsolat lenne, és látnám, hogy nagyon megbánta, talán rászánnám magam ahhoz, hogy szakemberrel megpróbáljuk menteni. De ehhez olyan társ kell akit ténylegesen ismerek, hogy tudom milyen ember.
febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítékot gyűjtenék, szembesíteném, aztán jól szétszivatnám és elhagynám.
febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen szitu. Nagyon érdekes volt mert tagadott és kitalációnak titulálta. Kellett egy kis idő míg elhajtottam magzatvízként a pancsert ezek után. Meg kellett győzni magam, hogy legyek erős és ne alázzam magam tovább ilyen mellett.
febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért akarnám ezt cipelni? Szembesíteném és otthagynám, mert van minimális önbecsülésem 🤷‍♀️
febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű volt a dolog első perctől kezdve, de bizonyítékkal együtt szembesítettem. Könyörgött, de továbbra is folytatta a viszonyt. Elhagytam, babával új életet kezdünk. De hogy maradjak és megalázkodjak (vagy nem is értem a kérdést), azt nem tudom elképzelni.
febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a valaki mutat reális bizonyítékokat? Egy két szó,vagy pletyka nekem nem elég. Bár a bogarat nálam is el lehet ültetni,ha a párom nagyúsan viselkedne. Szóvval én magam is megbizonyosodnék a dologról,és utána szembesíteném,majd el is hagynám.
febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!