Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit erzel ha nem csak a sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erzel ha nem csak a sex miatt toltesz vele idot es szeretsz a tarsasagaban lenni, jo vele de nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés
Az ilyen illeto szokott hianyozni? Ez az erzes stagnal vagy hullamzik? Hogy tudnad megfogalmazni az érzéseid?

febr. 4. 20:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen állapot nálam nem létezik. Csak azzal töltök időt szexen kívül is, akibe szerelmes vagyok
febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akkor tudom elkepzelni, ha még nem alakult ki a szerelem, mert friss az ismeretség. De ha valaki szeret a másikkal lenni, akkor nyilván hiányzik is neki.
febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hat nem friss a dolog mert 1 eve van ez, es valoban nem alakult ki a szerelem, de nem is fellangolas mert az mar elmult volna
febr. 4. 20:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagy vele? Szerelem nélkül elég lapos lehet.
febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert jo vele
febr. 4. 21:11
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Akkor.miert nem vagy szerelmes?
febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolók úgy tűnik, nem hallottak a barátság extrákkal kapcsolatról. Van ilyen, én is tapasztaltam.


Kedves, aranyos srác volt, mindketten magányosak voltunk, néha beszélgettünk, megnéztünk egy filmet és szexeltünk, de nem volt semmiféle szerelem köztünk. Jó volt, szép volt, nem jelentett úgy igazán semmit.

febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Felszabadultság az illető társaságában, mivel vele szemben nem nyomja semmi felelősség, kötelezettség az ember vállát és mindenféle megfelelés helyett a szimpla létezés is kellemessé válik a társaságában.


Mennyire vagytok benne amúgy egymás "másik" életében? Beszéltek a hétköznapi dolgokról vagy inkább arról szól ez a kapcsolat, hogy olyankor teljesen kikapcsoltok mindent és csak a pillanat van?


Mondjuk most nézem, hogy ez nálad, nem biztos, hogy ilyen megcsalós story, de már leírtam, úgyhogy nem törlöm. 😃

febr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?

Te vagy a ferfi?

Hianyzik is?

Milyen surun talalkoztok?

febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem siman lehet szerelem csak mèg magadnak sem merted bevallani
febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!