Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtad meg hogy megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Hogy tudtad meg hogy megcsaltak? Hogy adtad ki az útját?

Figyelt kérdés
febr. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt nehéz dolgom. Már egyszer rajtakaptam őt, hogy írogatnak, de akkor azt mondta ne haragudjak. Egy darabig tényleg nem volt semmi, majd egyszercsak elkezdte dugdosni a telefont, minden miatt belém állt, bement "túlórázni", amit amúgy sose.

Napokig kérdezgettem szépen és csúnyán, tagadott. Egyszer a kezembe került véletlen a telefon, akkor lebuktattam. Sírt és könyörgött, de elköltöztünk tőle a gyerekkel. Mint kiderült jól tettem, mert a nőnek meg folyamatosan azt hazudta, hogy nem tudok semmiről. Majd kicsinálják ezek egymást szépen úgyis.

febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

utólag bevallotta


de akkor már ő szakított

febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Gyanús volt, mert beszélgetett az exével, de mondta, hogy ez csak barátság. Én amúgy nem is gondoltam arra, hogy megcsal, inkább csak arra, hogy még mindig szerelmes belé, oké ez is megcsalás, de értitek, nem fizikailag. Annyit elmondott, hogy rossz véleménnyel van rólam kép alapján a csaj. Erre akartam rákeresni a beszélgetésükben, de egészen mást találtam... Aznapra is beszéltek meg talit. Ja és kibeszéltek többször, hogy ronda vagyok, meg kár hogy megismert engem... Szembesítettem egyből a dologgal, volt egy hosszú beszélgetésünk, tudni akartam, miért csinálta ezt. Mert oka nem volt rá, hiszen az első naptól csinálta, időm sem lett volna elb.aszni a kapcsolatot. Aznap taliztunk utoljára, tiltottam ahogy hazaértem.
febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
#3, ez rendesen felcseszett, velem is hasonló történt, az exem olyanokat írt, hogy csalom más pasikkal (3 hónapos baba mellett időm nem lett volna), majd olyat is találtam a beszélgetésben, hogy éppen filmeztünk, közel mentem a páromhoz és azt írta a csajnak, hogy "na már megint itt van....". Ekkor már tudtam a dologról, csak bizonyíték kellett, ezért is mentem közel🥹😅
febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
3as. Miért vàlaltatok gyereket?
febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Vagyis 4es😅
febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

1 és 4 vagyok, mert szerettünk volna babát, hamar össze is jött, szerinted előre tudtam, hogy egy ilyen suttyó emberrel van dolgom? Mint írtam, életemben nem voltam olyan boldog, rajta is ugyan ezt láttam, nem is mutatott semmi olyat, hogy ne érezne így.

Aztán kibújt a szög a zsákból, gondolom azt hitte majd nem merek gyerekkel új életet kezdeni. Tévedett😃

febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
3 és 4 hihetetlenül erősek vagytok. Le a kalappal. Ehhez hatalmas érő kell, nekem nem lenne ilyen helyzetben.
febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

A szokásos, az exem egyre többet nyomkodta és dugdosta a telefonját, elmaradozott, stb. Hónapokon át rákérdeztem minden gyanús jelnél, hogy legyen szíves elmondani, ha van valakije és beszéljük meg. Kikérte magának, mégis hogyan feltételezhetem róla, sosem csalna meg, ő nem olyan ember etc. 😅

Pár hónap után lebukott (belezavarodott egy hazugságába) és kb összeomlott. Én addigra már csak megkönnyebbülést éreztem, rég tudtam, hogy valami nem oké. Elküldtem még aznap, alig bírtam kirakni a lakásomból 🙄 az ajtóban még könyörgött, hogy a családnak és ismerősöknek ne áruljam el, miért szakítunk, erre a pofátlanságra már annyira nem tudtam mit mondani, hogy csak rácsaptam az ajtót 😂

febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne áruld el😂😂😂 Hát igen mert akkor meglesz mindenkinek a véleménye😀 Persze a következményeket nem akarja vállalni a kis féreg
febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!