Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A társadalmat mennyire repreze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalmat mennyire reprezentálja, hogy itt milyen általánosan beszélnek a megcsalásról?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire általános csak erről nem beszélnek az emberek kizárólag fedő névvel ezért nem tudunk róla? Vagy csak sok itt a troll és csak kamuznak? Vagy csak véletlenül pont ide jár az a pár ember, de egyébként nem ez a jellemző?
febr. 5. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljes mértékben jellemzo, de mindig is az volt. Itt inkább az az allaspont van tulreprezentalva, ahol rögtön mindneki szakít/válik. A valóságban nem ezt látom.
febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem anonim könnyebben kiadja magából az ember az ilyesmit.

#1, lehet azt hiszed rögtön válás, de nálunk például majdnem egy évig húzódott az egész, miután kimondtuk vêgre a válást.

febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nagyrészt az látogatja a "Megcsalás" kategóriát, aki így vagy úgy, de érintve van.
febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2, nekem az egy ev is rögtön. Mi peldaul nem váltunk el, rendbe hoztuk es ezt látom a környezetemben is.
febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
#1 Na igen. Lehet, hogy itt egyeseknek egy megcsalás annyi, mint reggelizni, de megérnének egy misét azok is, akik szerint elválni annyi, mint leugrani a kisboltba tejért.
febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem baromi általános, név nélkül mindenki könnyen beszél róla, a gyakorlatban a legtöbb sosem derül ki.
febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

A megcsalások társadalmon belüli előfordulását a hatásvadászathoz gondolnám legjobban hasonlítani, mert egy-két eset van annyira „fölfújva”, hogy az már soknak tűnik. Az meg egy normális emberi szokás, hogy az életed javításának érdekében, a negatív dolgokat jobban megjegyzed, ami szintén rásegít az ilyen szenzációk „növeléséhez”.

És hogy általános-e… Mihez képest? Mert az nem feltétlenül reprezentatív, hogy pl. van 20 ismerősöd, amiből 10-et érint a megcsalás valamilyen formája. Ilyen alapon van olyan is, akinek meg van 200 ismerőse, akikhez egyáltalán nem köthető a megcsalás.

febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Minden, amit itt olvasol, torz reprezentálása a valóságnak.
febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Itt a kepmutatas van tulreprezentalva. Azt is megmondom, miert. Olyan halalos felelem, hogy engem megcsalnak, hogy tabu, nem is letezik, csak bunozoi aljassagu emberek kepesek ra, es nincs bocsanat, kesz, ennyi.

Nem a fszt. Volt, van, lesz. Halistennek. Az ember az erzelmek szeles skalajat eli meg, monogamiaban a kapcsolatok nagyobb resze menne szet akarcsak a hatalmas frusztracio miatt.

Vilagirodalom gondolom, nem ismeros, csak a social media.

febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

"Itt a kepmutatas van tulreprezentalva."

Én inkább úgy mondanám, az önigazolás van túltolva. Mindenki azt nyomatja, amivel időszakosan oldja a szorongásait, amivel megúszhatja, hogy szembe kelljen néznie kényelmetlen érzésekkel. Aki nem akarja magát szar embernek érezni a megcsalás miatt, az azt nyomatja, hogy ez tök normális dolog és mindenki csinálná, ha kínálkozna lehetőség. Aki retteg tőle, hogy esetleg megcsalják, az azt mantrázza, hogy normális ember kapcsolatban soha rá sem gondol senki másra. Stb. stb. A valóságtartalom mellékes.

febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!